Montague Keen Blog


پیامهای مونتاگ کین از این پس در وب بلاگ ذیل تداوم خواهند یافت: http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Montague Keen's messages in Farsi will be continued at http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Followers

interview


Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen

Sunday, February 23, 2014

16.02.2014


 Montague Keen, 16 February 2014


مونتاگ کین – 27 بهمن 1392
«یک ملت می تواند با وجود ابلهان وحتی ماجراجویانش دوام بیاورد اما با وجود خیانتکاران داخلی قادر به ادامه حیات نیست. دشمنی که بر دروازه ایستاده است به اندازه او خوفناک نیست ، زیرا که پرچم به دست دارد و قابل شناسایی است. اما فرد خائن درون دروازه ها آزادانه می گردد و نجوای موذیانه اش در گذرگاهها و تالارهای حکومتی به گوش می رسد. یک خائن ، خائن به نظر نمی آید. او با قربانیان خود با لحنی آشنا سخن می گوید و با چهره ای موافق در بحث های آنان شرکت می کند. او از ضعفهای نهانی انسانها سود می برد. او روح ملت را می پوساند. او شبانه و در خفا ستونهای شهر را سست می کند . او ارکان دولت و ملت را فاسد می کند تا جایی که دیگر توان مقاومت نداشته باشند. او از یک قاتل ترسناک تر است. فرد خائن یک آفت است. »-  سیسرو

این گفتار که قرنها پیش نوشته شده ، بیش از آن دوران به این زمانه مربوط می شود وبرای دیدن افرادی که حرفهایی می زنند ، اما دقیقا برعکس آن عمل می کنند ، به شما کمک خواهد کرد. بسیار مهم است که بدانید آنها می خواهند به چیزی باور داشته باشید که تمام شواهد نشان می دهند برخلاف حقیقت است. شما وارد سناریوی «ما» و«آنها» شده اید. آنها تمام امکانات خود را به کار می برند تا شما را در خواب نگه دارند. هوش خود را به کار ببرید و به جستجوهای خودتان تکیه کنید و بر آن پای بفشارید. آنها شما را برای مدت زمان طولانی نمی خواهند. اما در حال حاضر نمی توانند شما را از دست بدهند. آنها به شما نیاز دارند که ترتیب کارها را برایشان بدهید تا آنها بتوانند سلطه خود را بر سیاره شما اعمال کنند. بعد از آن شما را دور خواهند انداخت. این موضوع تا به امروز هیچگاه اینقدر آشکار نبوده است. باید در خوابی عمیق بود تا آن را ندید.
دیگر به تلویزیون و چیزهایی که ذهن تان را کنترل می کنند توجه نکنید. روزنامه ها را دور بیندازید. اینها از شما سوء استفاده کرده و از آنچه واقعا در حال روی دادن است ، تصویری غلط ترسیم می کنند. برای رسیدن به نتایج مورد نظرشان آب و هوا را دستکاری می کنند . آنها در حال نابود کردن دنیای اطرافتان هستند. ما در این باره هشدار داده بودیم. اکنون با چشمان خود می بینید. هر چه بیشتر رنج ببرید انرژی بیشتری برایشان فراهم می آورید. در حال حاضر آنها نا امیدانه و بشدت به این انرژی برای بقایشان نیاز دارند. زیرا آنها در نبرد با نوری هستند که بیدار شدگان در میان شما به زمین آورده اند. 
پروژه خطوط لی (Ley Lines) انرژی فوق العاده ای را ایجاد کرده. از همه آنهایی که برای آن وقت گذاشتند و زحمت کشیدند سپاسگزاریم. نمی توانم به اندازه کافی بر اهمیت این خطوط تاکید کنم. این کار باید در فواصل منظم زمانی انجام شود. البته می توان هر زمانی آن را انجام داد اما وقتی انرژی های خود را با هم ترکیب کرده و با هم کار می کنید نتایج اینگونه شگفت انگیز می شوند. شما با خطوط لی (Ley Lines) احاطه شده اید و همه آنها نیاز به توجه دارند. زندگی شما به عملکرد تان در این برحه از زمان بستگی دارد. دیگر نمی توانید آنچه در برابر دیدگانتان قرار دارد را نادیده بگیرید. می باید با حقایق روبرو شوید. پول ، کمکی به شما نمی کند. می باید با هم یکی شوید زیرا قدرت در تعداد شماست و شما واقعا ۹۹% هستید. از انزوا بیرون بیایید و با افرادی که قلبشان برای بشریت می تپد ، ارتباط برقرار نمایید. 
برداشته شدن موانع مهم است. با همدیگر تبادل نظر کنید. یافته هایتان را به اشتراک بگذارید. در پروژه هایی که به آنها علاقه دارید با هم کار کنید. شاید ازدانستن تعداد افرادی که آمادگی اش را دارند شگفت زده شوید. آنها تنها به اندکی تشویق نیاز دارند تا اولین گامها را به سوی نور بردارند و هنگامی که نور را ببینند دیگر هرگز نمی تواننند چشمان خود را بر روی آن ببندند. 
سال ۲۰۱۴ از سوی خداوند ، سال ازسرگیری ارتباط زمین با کائنات در نظر گرفته شده است. با کمک اندکی از سوی دنیای روح ها ، این امر به انجام خواهد رسید. نیروهای شر که انسانها را به بردگی کشانده اند و نقشه نابودی زمین را دارند ، دیگر نمی توانند کنترل را به دست داشته باشند. این بزرگترین نبردی است که سیاره شما تا کنون درگیر آن شده است.  توطئه گران طرح آن را از ۲۰۰۰ سال پیش ریخته اند. اما شما تازه از آن آگاه شده اید. برای همین است که نباید وقت را هدر دهید. سرعت داشتن خیلی مهم است. شما در حال نبرد برای زندگی آینده سیاره تان هستید. چیزی نمی تواند از این مهمتر باشد. دعا کنید که تنها با حقیقت هم طنین شوید و تمام تبلیغات آنها بی هیچ پرده پوشی برهمه آشکار شود. وقتی که پی ببرند دیگر دروغهایشان را باور نمی کنید ، تنها آنوقت است که شکست خود را می پذیرند. آن ضرب المثل قدیمی را به یاد بیاورید : « می توانید بعضی از مردم را برای مدتی فریب دهید ، اما نه همه مردم را و نه برای همیشه. »
براهمیت رفتن به تور Tor (نام محلی است که چاکرای قلب کره زمین در آن واقع است و آن برجی است کهن بر فراز تپه ای بس بلند) در گلاستونبری در دوم فوریه تاکید شد ، هنگامی که امروز در عالم روح ها چیزی را که در آنجا اتفاق افتاده ، به ورونیکا نشان دادیم.  بزودی او آن را با همه در میان خواهد گذاشت. روح او می دانست که باید به بالای تور (Tor) رفت و او این کار را انجام داد. او در حین بالا رفتن از آن تپه دچار ذات الریه شده و هم اکنون از آن رنج می برد. ویدیوی این دیدار تاریخی را اکنون می توانید در وب سایت ما ببینید. خواهید دید که در آن روز چه سوز و سرمایی بود. گرچه ما از او خواهش کردیم استراحت کند اما این کار نقطه عطفی در زندگی اش بود. او مصمم است که رسالت خود را در زندگی تکمیل نماید و با کمک شما این کار را انجام خواهد داد. 
از همه آنهایی که آرزوهای خوب داشتند سپاسگزارم زیرا تمام افکار انرژی دارند و مورد استقبال قرار می گیرند. هرگز برای لحظه ای اهمیت خطور لی (Ley Lines) را دست کم نگیرید. این کار می باید با بیشترین افراد ممکن انجام بگیرد. هم از روی صندلی راحتی منازل خودتان و هم با حرکت جمعی و رفتن به محل خطوط (در هر نقطه کره زمین) ، این امر امکان پذیر است. 
نبرد بزرگی که درگیر آن هستید ، به همکاری قلب و ذهن تان نیازمند است. شما اکنون کنترل زندگی خود را به دست می گیرید و از اطاعت کورکورانه خونریزان سر باز می زنید. در سالهای آینده در باره تاریخ این دوران ، سخن خواهند گفت. 
از گزارش ویدئویی «مارک» در باره دیدار از« تور Tor» لذت ببرید و برای تجربه پروژه بعدی خطوط لی (Ley Lines) آماده باشید. عزیزم ، لطفا کمی استراحت کن. ما در دنیای روح ها تو را با عشق و نور احاطه می کنیم. 
دوستدار همیشگی تو ، مونتی.   
مترجم: مهناز


Translator: Mahnaz
Email address: ascending_behi@rocketmail.com

Monday, February 17, 2014

09.02.2014


 Montague Keen, 9 February 2014

پیام مونتاگ کین - یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

ورونیکای عزیزم و همه آنهایی که قدرت درونی خود را به کار بردند ، اولین گامها را برای بازگرداندن انرژی الهی خطوط لی برای همه مردم دنیا ، برداشتند. این در حالی است که عده اندکی آن را به سوی خود تغییر جهت داده و ۹۹% مردم را از آن محروم کرده بودند. یک روز به عظمت آنچه که در دوم فوریه ۲۰۱۴ انجام گرفت پی خواهید برد. 
ما از مارک (Mark) به خاطر زمان زیادی که صرف مطالعه نقشه ها کرد تا مهمترین مکان های خطوط لی را مشخص کند سپاسگزاریم. ما این کار را ادامه خواهیم داد. برای محافظت از شما نمی توانیم تاریخ آن را تا چند روز قبل از آن اعلام کنیم. اما خبرنامه ای تهیه شده و پیش از آن به شما اطلاع داده خواهد شد. به این ترتیب فرصت خواهید داشت تا تصمیم بگیرید به کجا بروید و ملاقات ها در کجا انجام شوند و مواردی از این قبیل. وقتی با اتحاد گرد هم می آیید انرژی آزاد شده چندین برابر می شود. نخستین تلاش تان فراتر از حد تصور بود. ما شما را به عنوان تیم خود بر روی زمین می دانیم. این تیم به مرور زمان گسترش می یابد و همچنان که زمان می گذرد ومردم بیشتری به دستاوردهای مثبت آن پی می برند ، پیشرفت آن بیشترخواهد شد. 
اگر می دانستید که توطئه گران چه تلاشی به خرج می دهند تا مانع ارتباط شما با خطوط لی شوند حیرت می کردید. آنها تمام قدرتی را که می توانستند جمع کردند اما نتوانستند مانع انجام کاری شوند که از آزاداندیشان خواسته شده بود. 
به شما گفتیم که قدرت نیروهای تاریکی در حال محو شدن است. آنها ناامید شده اند. به شما گفتیم که برای احقاق حقوق تان نیازی به تفنگ و تانک ندارید. تنها می باید انسانهای خوب از سراسر دنیا با صلح و هماهنگی گرد هم آمده و به یکدیگر بپیوندند. هنگام طلوع آفتاب مانند آن بود که موجی عظیم از یک انرژی زیبا تمامی قاره های دنیا را فرابگیرد. آن، عشق ناب و نور بود. ما در عالم روح از هریک از شما که در این رویداد منحصر به فرد شرکت کردید سپاسگزاریم. هر بار که آن را انجام دهید قدرت بیشتری پیدا می کنید. امسال ، سال بسیار مهمی است. نباید زمان را از دست بدهیم.
برای همسر عزیزم بالارفتن از تپه « تور» در گلاستونبری در آن ساعتهای اولیه صبح مشکل بود. او از ناراحتی قلبی- تنفسی و عفونت ریوی شدید رنج می برد و من از« دیو» (Dave) و «مارک» (Mark) که دستهای او را گرفتند و در بالارفتن به او کمک کردند عمیقا سپاسگزارم. آن صعود ، در مسیری پرپیچ و خم و در تاریکی و سرمای شدید بود. او چندین بار مجبور شد بایستد و به سختی نفس بکشد. اراده او برای رسیدن به آن بالا تحسین دیو (Dave) و مارک (Mark) و دنیای روح را برانگیخته بود. من عمیقا مدیون دیو (Dave) و مارک (Dave) هستم به خاطر مراقبت کردن از همسر عزیزم. دیو (Dave) از طلوع خورشید فیلم گرفت و به این ترتیب می توان همه را در آن شگفتی سهیم نمود. 
اکنون وقت آن است که بفهمید سیاره شما تبدیل به اردوگاه اسیران شده است. اکنون شما در حال بیدار شدن و درک این واقعیت هستید. شما زندانیانی هستید که دیدن موانع را بوضوح آغاز کرده اید. آنان که کنترل شما را به دست دارند « قوانین » زیادی را وضع کرده اند. دوربین ها هر حرکت تان را زیر نظر دارند، وسایل الکترونیک با انرژی های کنترل کننده ، شما را احاطه کرده اند. شما را با تبلیغات بمباران می کنند و مانع ظهور هرگونه حقیقت برایتان می شوند. 
برای یافتن حقیقت در دنیایتان تلاش کنید. آب و هوا را نیز در کنترل گرفته اند و برای منحرف کردن شما از حقایق ، مورد استفاده قرار می دهند. بانکها حلقه ای برگردن تان افکنده و شما را در ترس نگه می دارند. مذاهب با ایجاد ترس و دادن اطلاعات جعلی که حقیقت ندارند و هرگز حقیقت نداشته اند خود را به پیش برده اند. تحریف. هنوز مردم از جدا شدن از آنها و پذیرش الوهیت حقیقی می هراسند. 
شجاع باشید و به روح خود بنگرید زیرا تنها آنجاست که عشق را خواهید یافت. همه ترس هایی که به دروغ و برای اسارت شما ایجاد شدند را دور بریزید. از شرکت در تخریب سیاره زیبایتان سر باز زنید. چطور می توانید با خود کنار بیایید و در چشم فرزندان خود نگاه کنید وقتی برای کشتن و تصاحب به کشورهای دیگر می روید؟ مواد شیمیایی خطرناک دراتمسفر پراکنده می شوند تا همه زمین هایی که برای زیستن به آنها وابسته اید را نابود کنند. اکنون وقت آن است که مسئولیت کارهای خود را قبول کنید. شواهد فراوانی موجود است که نشان می دهد این کار شما خیانت است. شما به اعتماد فرزندان و همنوعان تان خیانت می کنید. می باید چشم بندها برداشته شوند. هیچ بهانه ای برای اطاعت کورکورانه از دستورات، پذیرفته نیست. درعمق وجودتان می دانید که این نقض زندگی انسانهاست. 
دیگر نمی توانید بی تفاوت بمانید. شواهد بیشماری در دسترس تان قرار دارد. هیچگاه جستجوی حقایق و تصمیم برای انتخاب راه ، تا این اندازه آسان نبوده است. به یاد داشته باشید که زندگی بر روی زمین تنها یک لحظه است ، اما روحتان ابدی است. اجازه داده نمی شود که بر سیاره تان چیره شوند. 
توطئه گران برای رسیدن به اهداف خود به کمک شما نیاز دارند. بدون موافقت شما، آنها هرگز به این درجه از موفقیت که امروز شاهد آن هستیم نمی رسیدند. این موضوع واقعا جدی و قابل تامل است. بسیاری از شما به نابودی خود و انسانها کمک کرده اید. یک روز با این حقیقت روبروخواهید شد. 
عده زیادی در دنیای شما برای دیدن حقیقت کمک می کنند. افرادی که با عملکرد پیشگامانه خود حقیقت را برایتان آشکار می سازند. کسانی هم هستند که می گویند همه چیز خیلی آسان به پیش می رود. با این کار می خواهند یک حس امنیت دروغین ایجاد کنند تا شما را از عمل کردن باز دارند. خوب ، من می گویم که هیچ چیز فراتر از حقیقت نیست. این کار به سادگی انجام نمی شود!
از سوی دیگر چیزی نیست که با همیاری یکدیگر نتوانید آن را به انجام برسانید. شما ۹۹% هستید و بسیار قدرتمند تر از آنی هستید که توطئه گران می توانند باشند. شما توان انجام این کار را دارید اما آنها به کمک شما نیاز دارند و بدون شما نمی توانند کار کنند. 
ایمان داشته باشید که شما می توانید و خواهید توانست. توطئه گران برای از میان بردن شخصی که از این مسیر برگشته است ، سخت تلاش می کنند. از شما می خواهم برای این فرد که دوره بسیار سختی را می گذراند عشق و نور بفرستید. او ناخودآگاه برای آزاد ساختن خود تلاش می کند. بشریت نیاز دارد که او خود را بشناسد و از زنجیرهایی که او را دربند نگه داشته اند ، رها شود. آنگاه او می تواند کار خود را بر روی زمین آغاز کند. بشریت نیاز دارد که این اتفاق بیفتد. 
ما با همدیگر حرکت عظیمی را آغاز کردیم. هردوسوی زندگی در این زمینه با هم کار می کنند. اینکه با چه سرعتی به هدفمان برسیم به شما بستگی دارد. ما همواره برای یاری رساندن در دسترس تان هستیم.
از فیلم طلوع خورشید بر روی « تور» در ۲ فوریه لذت ببرید. ما از دیو (Dave) به خاطر شهامتی که به خرج داد و با وجود آن باد سرد ، آن را برایمان فیلمبرداری کرد ، تشکر می کنیم. ما به پیش می رویم ، برای استقرار نور در سرتاسر دنیا و زندگی شما.
عشق من ، به تو و کاری که انجام دادی افتخار می کنم. 
دوستدار ابدی تو ، مونتی. 

مترجم: مهنازTranslator: Mahnaz
Email address: ascending_behi@rocketmail.com

Sunday, February 9, 2014

12.01.2014


 Montague Keen, 12 January 2014


مونتاگ کین -  ۲۲ دی ماه ۱۳۹۲

علاقمندم گفتار امروز خود را با سپاسی صمیمانه از همه کسانی که به ندای ما برای بازسازی انرژی مقدس کره زمین پاسخ داده اند ، شروع کنم. پس از بازسازی و اعاده کامل این انرژی ، بسیاری از بیماریهایی که تعداد زیادی را شما را گرفتار کرده ریشه کن خواهند شد. بدن شما به این انرژی بمنظور تداوم یک زندگی سرشار و سلامت نیاز دارد. همچنین نباتات برای رشد بهتربدان نیازمندند ، تا به غذایی سالم و مملو از انرژی ناب برای شما بدل شوند. شما از برخورداری از این مهم محروم شده اید و بهمین سبب برای حفظ سلامت خود در زندگی درگیر مشکلات هستید. واکنشهای شما باشکوه و عظیم بود. سپاس فراوان بر شما باد. 

این تلاشی مشترک است. هر دو سوی زندگی در آن نقش دارند. همه موجودات زنده روی کره زمین از آن بهره مند خواهند شد. شما تغییر و تحول کامل همه چیزهای تاریک و منفی را به نور و هماهنگی تجربه خواهید کرد. از ورونیکا (همسرش) پرسیده شده که چرا این کار پیش از این صورت نگرفته؟ من می توانم پاسخ دهم که باید در انتظار زمان مناسب می بودیم. شما باید که باندازه کافی بیدار و هوشیار شده باشید تا این کار با موفقیت عملی گردد. سیاهکاران و جهانخواران (Cabal) موانع بسیاری بر سر راه شما قرار خواهند داد. آنها در محاصره انرژی منفی هستند ، آنها را نادیده بگیرید. اجازه ندهید که چیزی موجب کندی یا مانع اجرای این کار شود. آینده نژاد بشر بستگی به شما و تلاشتان در این دوران دارد. ورونیکا (همسرش) ترتیبی خواهد داد که دانسته های مربوط به شبکه و خطوط لی (Ley lines) بسادگی در وب سایت ما در دسترس همگان قرار گیرد. از یاری و کمک همه کس سپاسگزاری می شود. از شما خواهش می کنم برای خواندن و درک مواردی که آقای مارک (Mark) درباره خطوط لی (Ley Lines) نگاشته وقت بگذارید. 

جدیدترین بازنگری بوسیله آقای مارک (Mark) در اینجاست.

همسر عزیز من در حال کار روی پروژه های بسیار متفاوتی است ، که هریک برای شما بسیار مهم و حیاتی هستند. بنا بر این از شما خواهش می کنم هرگاه که برایتان امکان دارد به او کمک کنید. وضع سلامتی او چندان خوب نیست و او در عوض و بجای شما بشدت کار می کند. شما در زمان مناسب متوجه خواهید شد که چه هنگام باید در مورد خطوط لی اقدام کنید.  ما تاریخی را که شما باید در بازسازی انرژی مقدس سیاره خودتان ، تلاشها و اقدامات خود را متشکل کنید ، انتخاب خواهیم کرد. این مهم به شما امکان می دهد که خود را با آنچه که از شما انتظار می رود انجام دهید ، آشنا کنید. این حتی به شما امکان می دهد که با یکدیگر ارتباط برقرار نمایید. بدین ترتیب در هر کشوری یک گروه متشکل که آمادگی و تمایل همکاری با یکدیگر و کار روی این پروژه را دارند ، بوجود آید. برای مطالعه ، بررسی و آشنایی ژرفتر با این پروژه وقت بگذارید. 

ما با همکاری یکدیگر ، هرچه سریعتر و شایسته تر ، این پروژه را انجام خواهیم داد. ما دعوت خود را به همه کشورهای جهان برای پیوستن به این تلاش منحصر بفرد بمنظور بازسازی سیاره خودتان ، گسترش می دهیم. این کار را با عشق سرچشمه گرفته از قلبهای خود انجام دهید ، عشق به نوع بشر و عشق به سیاره زیبای خودتان.

نام کشورهایی که به ما پیوسته اند بشرح زیر است. اگر کشور شما نماینده ای در این جمع ندارد ، لطفا پیوستن به ما را مورد بررسی جدی قرار دهید:

آلبانی ، آرژانتین ، آروبا ، استرالیا ، اطریش ، بلژیک ، بوسنی و هرزگوین ، برزیل ، بلغارستان ، کامبوج ، کانادا ، چین ، کرواتیا ، کاستاریکا ، جزیره کورس ، جمهوری چک ، دانمارک ، جمهوری دومینیکن ، اکوادور ، مصر ، ال سالوادور، انگلستان ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، هند ، ایرلند ، ایتالیا ، ژاپن ، کره ، لوکزامبورگ ، مقدونیه ، مکزیک ، میکرونزی ، نیوزیلند ، نروژ ، پاکستان ، لهستان ، پرتقال ، روسیه ، اسکاتلند ، صربستان ، آفریقای جنوبی ، اسپانیا ، سوازیلند ، سوید ، سوییس ، تایلند ، هلند ، ترکیه ، اکراین ، آمریکا ، ولز (مترجم: جای ایران بسیار خالی است!!).

این تنها یک کار و رویداد یک باره نیست. ما قصد داریم که این بازسازی خطوط لی (Ley Line) را بصورتی منظم و مداوم ادامه دهیم. نمی توانیم اجازه دهیم که این انرژی هرگز دوباره بروی شما بسته شود. اینک من شما را تنها می گذارم تا وقت بیشتری برای خواندن آنچه که آقای مارک (Mark) نگاشته داشته باشید. 

عزیزم (خطاب به همسرش) ، تو باید برای استراحت هم وقت بگذاری. من می دانم که چقدر به انجام این کار اشتیاق داری ، ولی ما برای ادامه کار همچنان به تو نیازمندیم. ما از جهان روحها به همه شما عشق و نور می فرستیم. تلاش شما ، هرچند بسیار کوچک ، ارزشمند و مهم است.

برای همیشه ، دوستت دارم ، مونتی    


مترجم: بهی 


Translator: Mahnaz
Email address: ascending_behi@rocketmail.com

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

FARSI - The Manuscript of Survival

The Afterlife Investigations