Montague Keen Blog


پیامهای مونتاگ کین از این پس در وب بلاگ ذیل تداوم خواهند یافت: http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Montague Keen's messages in Farsi will be continued at http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Followers

interview


Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen

Sunday, January 12, 2014

05.01.2014


 Montague Keen, 5 January 2014


مونتاگ کین – ۱۵ دی ۱۳۹۲

سیل اطلاعات از منابع مختلف ، شما در خود غرق می کند. آگاه و هشیار باشید ، زیرا در میان این افشاگری ها اطلاعات نادرست هم وجود دارند. به عمد این کار را انجام می دهند تا همه اطلاعات ، جعلی به نظر برسند. توطئه گران در تمام عمر خود همین کار را کرده اند و باور دارند که ادامه این روش جواب می دهد. آنها فرمول خود را عوض نمی کنند. شما اکنون به اندازه کافی بیدار شده اید که دریابید چه چیز حقیقت است و چه چیز به آن افزوده اند ، چیزی که اندکی حقیقت در آن نهفته تا شما را جذب کند. 
تلاش کنید تا همه چیز را با ذهنی روشن و بدون قضاوت ببینید و به یاد داشته باشید که آنها نیز برای بقای خود می جنگند. اکنون آنها از شما در هراسند. زیرا تعداد شما از آنها بسیار بیشتر است. آنها به مشارکت شما برای بقای خود نیاز دارند. در طی نسلهای متمادی این بازی آنها بوده و در آن خبره شده اند. از سوی دیگر شما نیاموخته اید که مانند آنها با هم متحد باشید و با هم کار کنید. 
ما اکنون تفرقه را درمیان آنها می بینیم. هرگروهی تلاش می کند تا کنترل را بدست بگیرد. لازم است که همفکر باشیم و اختلافات ناچیز مانند نژاد و مذهب و غیره را کنار بگذاریم. شما نژاد انسان هستید و نمی گذارید که از صحنه روزگار محوتان کنند. وقتی به طور جدی روش هایی که آنان برای نابوودی شما به کار می برند را ملاحظه کنید ، پی خواهید برد که همه کارهایشان برای نابودی کیفیت زندگی شما و ایجاد بیماری و رنج در میان انبوه مردم ، طراحی شده است. 
باید این را درک کنید که رنج ، خشم ، ترس و اضطراب شما اکسیژن آنهاست. چرا بسیاری از شما همچنان با ترس در بدبختی و بیچارگی روزگار می گذرانید؟ تنها آن هنگام که کنترل زندگی خود را بدست بگیرید و از باور کردن بمباران تبلیغاتی آنها سرباز زنید ، طعم آزادی را خواهید چشید. باید تصمیم بگیرید چه چیز برایتان خوب است. قلب تان شما را هدایت می کند. حقیقت را به شما نگفتند و شما برای همان حقیقت بیدار می شوید. و این نور کاملا متفاوتی بر همه چیز می تاباند.
شما اکنون به روشنی می بینید که انقراض نوع بشر به دقت طراحی شده بود و تا این اواخر شما کاملا از آن بی اطلاع بوده اید. بنابراین قابل بخشش است که وقت کمی برای فهمیدن آن صرف می کنید. اکنون زمان مهمی در تاریخ بشر است. اکنون زمان بیداری و احساس مسئولیت است. از دنباله روی کوکورانه دست بردارید. اکنون زمانه حساسی است. توطئه گران طرح های بزرگی برای سال ۲۰۱۴ دارند. آنها بر این باورند که می توانند نقشه های خود را بدون مزاحمت شما پیاده کنند. و به همین دلیل ، مهم است که مراقب باشید و با هم کار کنید. 
من چندین بار پس از مرگم ، در باره اهمیت فوق العاده خطوط ley (مسیرهای طبیعی انرژی زمین) صحبت کرده ام. اینکه چرا انرژی طبیعی زمین به عمد مسدود شده است. بسیاری از شما این واقعیت را دریافته اید و در صدد برآمده اید که برای رفع این انسداد ها اقدام کنید. انسدادهایی که هدفمندانه ایجاد شدند تا مانع انتشار انرژی طبیعی زمین و انرژی بخشیدن به انسانها و سیاره شما شوند. من درخواست کردم یک ای میل اختصاصی ایجاد شود تا مردم از هر کشوری در دنیا با کمک هم برای احیای دوباره انرژی طبیعی اقدام کنند. اکنون از شما می خواهم که خدمات خود را برای صلاح بشریت و سیاره خودتان ارائه دهید و هر گامی که برایتان مقدور است در این راه بردارید تا دنیای بهتری برای همگان خلق شود. 
 ley-lines@montaguekeen.com
« مارک » ، یک دانشمند و کارشناس در زمینه «خطوط لی» ، تدبیری اندیشیده است. او شما را در این امرهدایت و راهنمایی می کند. اکنون زمان فعالیت برای آزادسازی این انرژی فوق العاده و برقراری دوباره ارتباط شما با کائنات است. این کار هزینه ای ندارد و تنها اندکی وقت و تلاش می طلبد.
از مارک خواسته ام تا یک تاریخچه کوتاه در باره آنچه که مورد نیاز است بنویسید: 
« زمان آن رسیده است تا کاری که امثال Watkins ، Guichard ، Lockyer، Thom، Hawkins و Michel آغاز کردند را ادامه داده و تکمیل نماییم.  زیرا خطوط لی برای روح همه موجودات معنوی بسیار با اهمیت است.  دیگر نمی توان برای آغاز کاوش ، بازشناسی ، بهبودبخشی و ترسیم دوباره نقشه این مسیرهای مقدس و مراکز انرژی سیاره زمین در محیط های مختلف ، درنگ کرد. علاوه بر آن ، پس ازآنکه این راه ها و مکان ها شناسایی شدند ، در زمانی که چندان دور نیست ، باید پاکسازی و تصفیه شوند. نیاز به یک کار بین المللی در این زمینه وجود دارد.  زیرا هیچ قسمتی از زمین ازنظر پیامد نهایی آن که نور، عشق ، صلح و سعادت برای همه انسانهاست ، نسبت به قسمتهای دیگر از اهمیت کمتری برخوردار نیست. این اعلام دعوت برای شرکت در پروژه ای بی سابقه ودر عین حال قابل انجام است.  امکان به اشتراک گذاری و هماهنگی یافته های فردی ما به اندازه نتایج ، حائز اهمیت است. از طریق این اطلاع رسانی ها ، اتحاد ملتها به لطف پیوند دوباره خطوط انرژی زمین ، حاصل می شود. 
این بنیاد در انتظار ابراز علاقه و مشارکت شما در آینده نزدیک است.»
این یک موقعیت فوق العاده برای همه مردم دنیاست تا با یکدیگر همکاری کنند.  شما از نتایجی که در پی می آیند شگفت زده خواهید شد. ما با هم سیاره شما و انسانها را نجات خواهیم داد. هر تلاشی هر چند کوچک ارزش دارد. هر روحی مهم است و به کمک شما نیاز دارد. بیایید سال ۲۰۱۴ را آغاز کنیم بافعالیت ، با صلح و با اطمینان از اینکه تلاش هایمان نتایجی به بار خواهند آورد که سبب نشاط نسل های آینده خوهند شد. از شما خواسته می شود که حال و آینده بهتری برای همگان بسازید. 
عزیزم از اینکه ترتیب این کار را می دهی ، سپاسگزارم. زیرا این مهمترین کار است. 
دوستدار همیشگی تو ، مونتی . 

مترجم: مهنازTranslator: Mahnaz
Email address: ascending_behi@rocketmail.com

0 comments:

Post a Comment

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

FARSI - The Manuscript of Survival

The Afterlife Investigations