Montague Keen Blog


پیامهای مونتاگ کین از این پس در وب بلاگ ذیل تداوم خواهند یافت: http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Montague Keen's messages in Farsi will be continued at http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Followers

interview


Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen

Wednesday, October 23, 2013

20.10.2013


 Montague Keen, 20 October 2013

مونتاگ کین – ۲۸  مهرماه   ۱۳۹۲

به هر چه فکر می کنیم ، آن را بوجود می آوریم.
هر چه را احساس می کنیم ، به سوی خود می کشانیم.
هر چه را تصور می کنیم ، همان می شویم.
در باره این سخنان خردمندانه تعمق کنید. مهم است که آنها را به طور کامل درک کنید. شما در حال ساختن آینده خود هستید. نگران تغییراتی نباشید که در بدن خود تجربه می کنید. این تغییرات شما را آماده می کنند تا موجوداتی نورانی شوید ، همانی که هستید. مانند پروانه ای که از پیله خود خارج می شود ، به ماهیت واقعی خود پی می برید. وقتی دچار گرما و سرمای شدید و یا سرگیجه می شوید ، وقتی روش زندگی ، خواب و خوراک وعادتهایتان عوض می شود ، مضطرب نشوید. اینها نخستین گامها به سوی تحقق آن هستند. نیازی نیست نگران شوید و به دنبال درمان پزشکی باشید. این فرایندی طبیعی است. به آن خوشامد بگویید.
همه چیز به شیوه ای اتفاق می افتد که برای هر یک از شما مناسب باشد. زمانش که برسد ، همه چیز برایتان روشن خواهد شد. زنجیرها و قید و بندها گسسته می شوند. از تمام محدودیتها رها می شوید. با اطمینان به پیش بروید زیرا که این راه حقیقی شماست. 
افشاگری ها با سرعت هر چه تمامتر انجام می شوند. آنهایی که در راس هرم قرار دارند می دانند که مدت زیادی آنجا نخواهند ماند. وعده کرده ایم که ساختارهای باطل از هم فروپاشیده و سرنگون خواهند شد. انسانهای خوب به پیش می آیند و مسیر را مهیا می سازند تا اکثریت مردم کنترل را به دست بگیرند. این افراد در سرتاسر دنیای شما آماده اند تا زمام امور را به دست گرفته و مردم را در جهت بهبود عملکردشان به پیش برند. شما که به پیروی از قوانین عادت کرده اید ، فرصتی بدست می آورید تا دنیای عادلانه تری برای انسانها بسازید. از روی خشم ، تصمیم های عجولانه نگیرید. آرام باشید و با دقت به طرحهایی فکر کنید که امید دارید آنها را به عمل در آورید: طرحهایی که می باید به نفع همه انسانها باشند. مطمئن شوید که هرگز دوباره برای یک عده اقلیت ، این امکان فراهم نگردد که بر دنیایتان چیره شده و آن را به تاراج ببرند. مدت زیادی در انتظار این لحظه بوده اید ، لحظه آزادی بشر و توقف کشتارها برای همیشه.
آموزش به جوانان و برداشتن آن تکالیف اجباری و کوته فکرانه ، اهمیت دارد. ذهن جوانان را نسبت به همه امکان ها باز نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که با ذهنی آزاد و جستجوگر «تاریخ راستین» تان را بیاموزند. باید هرگونه تعصب را کنار نهاده و پشت سر گذاشت. زمان می برد اما به شما اطمینان می دهم که روزی مردم دنیا می آموزند که تفاوتهای خود را گرامی بدارند و دانش خود را با یکدیگر سهیم شوند. هنگامی که دانش باستان در سرتاسر دنیایتان به اشتراک گذاشته شود ، به درک عظیمی از دنیایتان نائل می گردید که برای همگان مفید خواهد بود. 
خیلی چیزها هست که باید در انتظارش باشید. فکر کنید چقدر هیجان انگیز خواهد بود اگر بتوان آزادانه و بدون هیچگونه مانعی از نقاط دوردست زمین دیدن کرد. تمام قوانینی که زندگی بر روی زمین را طاقت فرسا کرده اند ، از میان برداشته خواهند شد. 
« انرژی آزاد» ، الویت شماره یک را دارد. عده زیادی را ، راهنمایی را کردیم تا در جستجوی آن باشند و آنها آماده اند تا در زمان مناسب کارهای لازم را انجام دهند. تحقیق در زمینه «کشاورزی ارگانیک» و «هیدروپونیک» ( شیوه کشت بدون خاک) در دست انجام است. خاکهایی که برای محصولات تغییر ژنتیک داده شده ، مورد استفاده قرار گرفتند ، آلوده اند. تقریبا صد سال طول می کشد تا برای کشتهای بعدی قابل استفاده شوند. ما در هر مرحله از این مسیر شما را هدایت می کنیم. هر کاری که انجام می شود باید به نفع همه بشریت باشد. 
در حال طراحی آزمایشگاههایی هستیم که بخش بزرگی از مراکزی در تمام کشورها خواهند بود که در آنها به حذف بسیاری از بیماری های نگران کننده ، کمک خواهد شد. بیماری هایی که بیشتر آنها ساخته بشر هستند تا شما را در ترس و کنترل نگه دارند. همه درمانهای قدیمی دوباره مورد تحقیق قرار می گیرند. آنها بی خطر هستند و نتایج شگفت انگیزی دارند. نکته مهم این است که آنها  کاملا «طبیعی» و بی ضرر و مفید هستند. یکی از این داروها برای ورونیکا خیلی مفید بود و آن را یک پزشک ارشد و محقق برایش تجویز کرده بود که بسیار از او سپاسگزارم. کار این شخص تازه شروع شده است. 
وقتی انسانها گرد هم بیایند همه چیز ممکن می شود ، قدرت آنها همه چیز را میسر می کند. از شهامت مردم ایرلند بیاموزید. آنها از پیشروان این راه هستند. فسادی که انسانها را در بند نگه داشته بود ، می باید به چالش کشیده شود. اکنون پی برده اید که می توان آنها را دردادگاههای قانونی مطرح کرد. بانکداری یک نهاد فاسد است. به گونه ای طراحی شده بود که بتواند دنیایتان را به شدت کنترل کند. این کنترل می باید متوقف شود و به کمک شما متوقف خواهد شد. به شما نشان داده خواهد شد که چگونه آن را به انجام برسانید. این کار را می توان به طور قانونی و علنی انجام داد. این راه پیش رویتان است. اینگونه است که سکان زندگی خود را به دست می گیرید. کنترل واتیکان و بانکها را به طور کلی بردارید. مردم صدای خود را بازیافته اند و اکنون صدایشان شنیده می شود. 
می خواهم سپاسگزار همه کسانی باشم که آرزوهای خوب و راهنمایی خود را در این زمان پرتنش به همسرم ابراز کردند. 
------------------------------------------------
از همه شما متشکرم به خاطر آرزوهای خوب و توصیه هایتان برای تصادفی که باعث شد اتومبیلم از بین برود. همه آنها برایم خیلی مهم بودند. من استرس زیادی داشتم و شوکه شده بودم. باید از شرکت بیمه Aviva هم تشکر کنم . همه آنها خیلی کمک کردند. خیلی مهربان بودند. هر کاری می توانستند کردند تا از ناراحتی من به خاطر این موضوع، کم شود. از همه آنها سپاسگزارم . متاسفانه پیدا کردن یک اتومبیل جایگزین ، مقدور نشد. موانع زیادی سر راهم قرار گرفت و هنوز هم اتومبیل ندارم. یک دوست عزیز دارد کمکم می کند. واقعا قدردان آرزوهای خوبتان هستم.  ورونیکا
------------------------------------------------  
عزیزم ، اینجا در دنیای روح ، ما همه چیز را آشکارا می بینیم. زمان هیجان انگیزی است. ما در کنارتو قدم بر می داریم. 
دوستدارتو، مونتی.  

Translator: Mahnaz
Email address: ascending_behi@rocketmail.com

Sunday, October 20, 2013

13.10.2013


 Montague Keen, 13 October 2013


مونتاگ کین – ۲۱ مهرماه  ۱۳۹۲ 

«هیچ چیز آنگونه که به نظر می رسد، نیست.»
با گذشت زمان ، درستی این گفته بیشتر به اثبات می رسد. اکنون معلوم می شود آن چیزهایی که انسانها بی هیچ پرسشی پذیرفته بودند ، کاملا دروغ بوده است. هرآنچه که برای کنترل افکار ، گفتار و کردار نوع بشر به کار می رفت برای به زانو درآوردن او طراحی شده بود. برای نگه داشتن او در ترس و زندانی با میله های نامرئی.

اکنون وقت آن است که خود را از زیر سلطه «رم» رها کنید. بارها تاکید کرده ام که رم (واتیکان) ، همان «چشم بالای هرم در دلارها» است. آنهایی که ذهنشان تحت کنترل است از اینکه حتی نگاهی به این موضوع بیندازند ، وحشت دارند. از شما می خواهم شواهد آن را بررسی کنید. اگر برای تحقیق در باره اش وقت بگذارید به آن خواهید رسید. آنها آنقدرطولانی در قدرت بوده اند که از دست دادن آن برایشان قابل تصورنیست. اگر اندکی در این باره کنکاش کنید ، پی می برید که همه آن افراد به ظاهر قدرتمند ، فقط بازیچه های رم هستند ، همگی در حال ایفای نقش برای چیرگی بر دنیایتان وهدایت شما به سوی شیطان. 

این نبردی است میان نور و تاریکی. نیروهای تاریکی در تمام مسیرخود تا به امروز هر چه در توانشان بوده است ، انجام داده اند. همچنان که روزها می گذرد ، با کنارنشستن و هیچ کاری نکردن ، پیروزی آنها را تسهیل می کنید. با دقت به این موضوع فکر کنید ، در آن صورت همه چیز از جمله روح جاودانه خود را ، از دست خواهید داد. روحتان از شما می خواهد که برخیزید وحق خود را بگیرید.

افرادی که ماموریتهای ویژه دارند مورد هدف قرار گرفته اند. آنها دوران بسیار دشواری را می گذرانند و حلقه طناب فساد به دور گردنشان محکم تر می شود. آنها برای بقای خود و انجام کاری که برای آن به زمین آمده اند ، به دعا و عشق شما نیاز دارند. بسیارمهم است شما که بیدار شده اید ، در کنارهم برای دیدن حقیقت ، به دیگران یاری برسانید. اکنون ، وقت اهمیت زیادی دارد. همین حالا باید اقدام کنید. 
به شما توجه داده شد که واتیکان حمله تازه ای طراحی کرده است تا با ایجاد وحشت ، شما را وادار نماید برای رسیدن به احساس امنیت ، تقریبا هر چیزی را قبول کنید. باید بگویم که با افتادن در این «دام  بزرگ» ، دیگر روی «امنیت» را نخواهید دید. تلویزیون و گزارشهای خبری به عنوان سلاحهایی برای ایجاد این ترس به کار خواهند رفت. 

از پذیرفتن آنچه به شما می گویند خودداری کنید. حقیقت واقعی برای همه شما قابل دسترس است. شما که بره نیستید ، پس دیگر به این شکل رفتار نکنید. اگر واتیکان به این طرح تهاجمی ادامه دهد ، آنگاه دوستان واقعی شما از سیارات دیگر، این حمله عجیب و دروغین را افشا خواهند کرد. این موجودات نورانی منتظر فرصت و آماده یاری رساندن به شما هستند. خیلی هایتان با آنها حرف زده اید. می دانید که فقط  برای این می آیند تا شما را از بند برهانند. 

آن عده از شما که در کار بیدار کردن دیگران هستند ، از هرسو مورد حمله قرار گرفته اند. این را بدانید: اگرتهدیدی برای آنها نبودید ، وقتشان را برایتان تلف نمی کردند. به شما اطمینان می دهم که در این نبرد شکست نخواهید خورد. توطئه گران این را می دانند. محکم و مطمئن باشید. آنها بدون مشارکت شما قادر به پیشبرد هیچیک از طرح های خود نیستند. شما اکثریت قاطعی هستید که هم اکنون می توانید دنیای خود را تغییردهید. شما قدرت آن را دارید که همه جنگها و عملیات گمراه کنند ه را متوقف کنید.  اگر شهامت به خرج دهید و از شرکت در فعالیتهای تاریک آنها ، برای همیشه خود داری ورزید ، دیگر هیچ روحی دچاررنج نخواهد شد.  در قلبهایتان می دانید که من راست می گویم. ذهن شما از آغاز تولدتان تحت کنترل بوده است. سرتاپای نظام آموزشی ، کنترل ذهن بوده است ، به منظور تولید رباتهایی «فرمانبر» که هیچ فکری از خود ندارند. 

به والدین تان نگاه نکنید ، زیرا آنها قربانیان این سیستم هستند. شما اولین نسلی هستید که فرصت رهانیدن و نجات سیاره خود را به دست آورده اید. از پیشگامان این مسیر حمایت کنید. از راههای فراوانی می توانید مشارکت داشته باشید. عشق و نور بفرستید. توانمندی ها و تحقیقات خود را به اشتراک بگذارید. با کامپیوتر به هم کمک کنید. با هم کار کنید و به هم یاری برسانید. حسادت تنگ نظرانه گروهی برگزیده که در حین کارم بر روی زمین با آنها برخورد داشتم ، مانع از آن می شد که بسیاری از مدارک ارائه شوند . اینگونه افراد را باید خیلی مودبانه کنار گذاشت. آنها به دنبال چنین موقعیت هایی هستند تا نگذارند حقیقت آشکار شود. آنها ضررهای زیادی وارد کرده اند. وقتی به دنیای روح ها رفتم ، همه اینها برایم روشن شد. آنها خود برتربین و بخشی از این نظام کنترل هستند. آنها افراد فاقد ویژگیهای مورد نظرخود را مسخره می کنند و می خواهند که آنها ساکت بمانند. 

فشار روانی که بسیاری از شما تحمل می کنید ، به عمد ایجاد شده است. سعی کنید قربانی آن نباشید. هر وقتی که دست می دهد ، مراقبه کنید. در میان درختها قدم بزنید و فکرتان را آزاد بگذارید. پذیرای شفایی باشید که درختان به شما هدیه می دهند زیرا آنها اثر آرامبخش فوق العاده ای دارند. حتی وقتی سرحال نیستید لبخند بزنید. دیگران نیز در پاسخ به شما لبخند می زنند و با این کار توجه خود را نشان می دهید. جامعه شما را ترغیب کرده است که زندگی خود را به دور از دیگران و در مصاحبت با تلویزیون بگذرانید. وسیله ای که نقش آن کنترل ذهن و مطیع نگه داشتن شماست. هنر گفتگو تقریبا از میان رفته است. اکنون زمان احیای دوباره آن است. دور هم جمع شوید ، با هم حرف بزنید ، بخندید ، غذا بخورید. بار دیگر یک اجتماع روحی را بنا کنید. در زمانهای گذشته اطلاعات اینگونه ردو بدل می شد. این روش به زیبایی کار می کرد ، زیرا آنها کائنات را می فهمیدند ، با یکدیگر و با زمین بصورتی یگانه بودند ، و همگی با عشق و نور به هم پیوسته بودند. 

رم (واتیکان) همه اینها را تغییر داد. اکنون می باید آنچه از دست رفته بود را برگردانید. در گذشته از شمشیر برای ایجاد تغییر در زندگی بشر استفاده می شد. اما حالا بهتر می دانید. قدرت در تعداد شماست و در باورتان به اینکه در مسیر درست قرار دارید. عشق و نور شما را در مسیرتان هدایت می کند. حقیقت شما را آزاد خواهد کرد. 

ورونیکا ، عزیزم ، قوی باش. تو می دانی که چه باید کرد. در نهایت همه چیز درست خواهد شد. استرس ها برای آن فرستاده می شوند که تو را از پای در آورند. ما تو را با عشق و نور احاطه کرده ایم . پس تو هرگز تنها نیستی . 
دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز

Translator: Mahnaz
Email address: ascending_behi@rocketmail.com

Wednesday, October 9, 2013

06.10.2013


 Montague Keen, 6 October 2013


مونتاگ کین – ۱۴ مهر ۱۳۹۲

برخی از شما بیدار شده اید و می بینید که توطئه گران به تکاپو افتاده اند. عده ای از آنها همچنان وانمود می کنند قدرت کامل را به دست دارند ، اما با وجود دروغها و تهدیدهایشان ، اکثر مردم واقعیت را تشخیص می دهند. مثل بچه مدرسه ای های قلدری هستند که بالاخره مجبور می شوند بزرگ شوند و با این واقعیت کنار بیایند که در اقلیت قرار دارند. 

حقیقت ، شما را آزاد خواهد کرد. این را بارها به شما گفته اند ، اما حالا شاهد آن هستید. اکنون حقیقت برای همه قابل دسترس می باشد و پذیرفتن اینکه هدفمندانه به شما دروغ می گفتند را آسانتر می کند. آنهایی که کنترل را به دست دارند ( دیری نخواهد گذشت که) شناخته شده و مجبور خواهند شد بهره کشی از انسانها را متوقف نمایند.

همچنانکه سپیده دم دوران نوین نزدیک می شود ، از شما می خواهم به طور جدی این نکته را مد نظرقرار دهید که چگونه می توانید تمام آن خسارتهای وارد آمده به انسانها و سیاره زمین را جبران کنید. هنگامی که انرژی زمین آزاد شده و پیوند دوباره ای با کائنات برقرار نماید ، ارتباط با جهان هستی دوباره از سر گرفته خواهد شد. شما اطلاع دارید و می دانید که چرا مجراهای انرژی طبیعی بسته شدند. تنها توطئه گران از این انسداد سود می بردند. به خاطر آن بود که نوع بشر را تحت کنترل ، مطیع و آماده برآوردن خواسته هایشان نگه دارند. 

وقتی انسان به بیداری کامل و به این واقعیت برسد که کاملا قدرتمند است و به خویشتن و دستیابی دوباره به این قدرت ایمان بیاورد ، آنگاه است که همه چیز بر روی زمین رو به بهتر شدن می گذارد. بازی های سیاسی را که براه می اندازند ملاحظه کنید. هر یک از رهبران وانمود می کند که او تصمیم گیرنده است ؛ اما درواقع ، فقط عروسکهای خیمه شب بازی هستند که نقش آنها به نابودی کشاندن بشریت است. آنها هیچ قدرتی ندارند. وقتی انسانها را وادار می کنند به آنها ایمان بیاورند و مفلوکانه شکست می خورند ، «ترس» را در چشمهایشان ببینید. آنها می دانند اگر نتوانند بازهم مردم را بفریبند ، به طور کامل طرد می شوند. قدرت از دست آنها گریخته است و دروغهایشان بیش از این پذیرفته نمی شود. مردم همه آن نیرنگهایی را که تا به امروز قادر به دیدن آن نبودند ، می بینند. به مدت 2000 سال شما را در تاریکی نگه داشتند.

شما منتظر ماندید ، زیرا برای به وقوع پیوستن روشنایی و بیداری ، همه چیز می باید در سر جای خود قرار می گرفت. این طرح بتدریج ارائه شد تا اعتمادتان به خود و به طرح ما ، مبنی بر ادامه یافتن نژاد بشر بر روی زمین ، شکل بگیرد. شما نخستین گامها را برداشتید که مهمترین آنهاست. 

نوع بشر بار دیگر با معنویت درونی خود ، با هم یکی می شوند و به این ترتیب نیاز به همه آن مذاهب ساختگی را کنار می گذارند. همه با « ذات هستی» و با موجوداتی قدرتمند و نورانی پیوندی دوباره برقرار خواهند کرد. دیگر برای وصل شدن به خدای عشق و نور نیازی به واسطه ندارید. خوب خواهد شد وقتی آن ساختارهای کنترل کننده که زندگی بسیاری از انسانهای بیگناه را دستخوش انحراف و نابودی کرده اند ، برای همیشه از چهره زمین پاک شوند. شما هرگز برای ارتباط با خدای عشق به آنها نیازی نداشتید. ارتباط منحصر به فرد شما همیشه برقرار بود اما مسئولیت آن را به دیگرانی واگذار کرده بودید که از آن سوء استفاده می کردند. شما و تنها شما ، مسئول زندگی خود بر روی زمین هستید. هنگامی که به روح باز می گردید کافی است بدانید که بهترین خود را انجام داده اید ، هرگز به هیچکس آزار نرسانده و به روشی شرافتمندانه و آبرومند زیسته اید. 

زیر بار ترسی نروید که توطئه گران توسط بانکها و جنگ و غیره به شما القا می کنند. اینها به منظور انحراف ذهن تان از بیداری نوع بشر صورت می گیرد. می دانید که بر خلاف آنچه می گویند خیر و صلاح شما را نمی خواهند. آنها در کنترل کردن ، استاد هستند (همیشه بوده اند). به این موضوع توجه داشته باشید و از شرکت در بازیهای آنها خودداری کنید. آنها بدون همیاری شما ناتوان هستند. 
امروزهمسرعزیزم در تمرکز کردن مشکل دارد. ذهن او خیلی مشغول است.

-------------------------------------------------------------

عصر پنج شنبه وقتی از خرید بر می گشتم ،  چند لحظه قبل از سوار شدن به اتومبیلم ،  یک اتوبوس دو طبقه به آن برخورد کرد و خسارت زیادی به بار آورد. یک اتومبیل دوازده ساله است. اگر غیر قابل استفاده شود( به دلیل شدت خرابی) واقعا دچار مشکل می شوم. به خاطر وضعیت قلبم به اتومبیل احتیاج دارم. لطفا دعا کنید که درست شود. یک تویوتا یاریس است، بهترین اتومبیلی که تا حالا داشته ام. هیچوقت، هیچوقت مرا زمین نگذاشته است. مثل یک دوست عزیز بود که همیشه به دادم میرسید. این موضوع مرا به شدت ا ناراحت کرده است.
خدا را شکر می کنم وقتی تصادف اتفاق افتاد داخل آن بنودم. این یکی از چندین مشکلی است که این روزها باید با آنها کنار بیایم. لطفا مرا در دعاهایتان یاد کنید. 
با تشکر از همگی ،  ورونیکا.

----------------------------------------------------------

موانع زیادی بر سر راه او قرار گرفته اند و بر سر راه کسانی که در جستجوی حقیقت و نیز ایجاد ساختارهای جدیدی هستند که نوع بشررا از بندهای توطئه گران رهانیده و به سوی صلح و عشق به پیش می برند. اما این اتفاق در حال روی دادن است و شما شواهد آن را در اطراف خود می بینید. پس با اطمینان به پیش بروید. 

عزیزم، نگران نباش. دوست تو باید درسهایی را فرا بگیرد و از مسیرهایی بگذرد تا برای کارش بر روی زمین آماده شود. وقتی کاملا بیدار شد ، به ماموریت خود ایمان می آورد و آن را با تعهد تمام و کمال انجام می دهد ، آنگونه که فقط او می تواند. هیچ چیز مانع این نمی شود و تو در قلبت این را می دانی. از همگی شما در خواست می کنم او را در دعاهایتان یاد کنید. زیرا او در کشمکش با توطئه گرانی است که در تلاشند او را گیج و نابود کنند. او مسیر دشواری را پشت سرگذاشته است اما با اندکی کمک از سوی دیگران ، بر همه اینها فائق می آید.

گاهی وقتها ، زندگی یک چالش می شود. اما انسانها می توانند با همیاری ، همه سختی های ایجاد شده توسط توطئه گران را از میان بردارند. آنوقت و تنها آنوقت است که آزادی و صلح باز خواهد گشت. 

عزیزم ، تو تنها نیستی. اگر می توانستی ببینی که چگونه در هر دوسوی زندگی از تو حمایت می شود ، شادمان و شگفت زده می شدی! 

عشق من همیشه همراه توست. دوستدار تو مونتی.  


Translator: Mahnaz
Email address: ascending_behi@rocketmail.com

Tuesday, October 1, 2013

29.09.2013


 Montague Keen, 29 September 2013


مونتاگ کین ، ۷  مهر ماه  ۱۳۹۲

برای بهتر شدن دنیا ، می باید آگاهی انسانها را تغییر داد - آلبرت اینشتین

دارد این اتفاق می افتد ، دوستان من. شما با افزودن به آگاهی عده زیادی از مردم ، کار فوق العاده ای انجام می دهید. به اطرافتان نگاهی بیندازید تا واکنش توطئه گران را در این باره ببینید. آنها هم اکنون بی وقفه با انتشار مواد شیمیایی آلوده در آسمان ( chemtrail) در تلاشند تا انسانها را تحت کنترل نگه دارند. شاهد عملیات گمراه کننده آنها یکی پس از دیگری هستید. آنها بی محابا تلاش می کنند تا با ایجاد ترس ، شما را به دست کشیدن از آزادی های ارزشمندتان وادار نمایند. لطفا فریب تبلیغاتشان را نخورید. آنها برای ایجاد وحشت وهراس ، از کشتن هرتعدادی که لازم بدانند ، تردیدی به خود راه نمی دهند. این را بدانید: آنها از شما بیدارشدگان در هراسند.
شما چیزی برای پنهان کردن ندارید ، اما اگر محکم و با شهامت باشید ، همه چیز به دست می آورید. شما ۹۹% هستید ، همگی با هم بپا خاسته اید ، با این باور در قلبهایتان که برگزیده شده اید برای آن بیداری بزرگ که به بازگشت صلح و هماهنگی می انجامد و به برچیده شدن هرآنچه که شما را در بردگی و تیرگی نگه می داشت. روز شما فرا رسیده است. خواهید دانست که هستید و با شما چه کرده اند. انسانها گرد هم می آیند وهیچ اختلافی هرگز دوباره شما را از هم جدا نخواهد کرد. 
« حقیقت» مذاهب آشکار خواهد شد: اینکه همگی ساخته بشر بوده و طراحی شده اند تا شما را تحت کنترل و ترس نگه دارند. از آنها به منظورایجاد دلایلی برای ترس از مردمی استفاده شد که به مذهب شما تعلق نداشتند. از آنها برای جنگ و بدبختی عده زیادی استفاده شد. این موضوع باید همین حالا متوقف شود. نخستین کسی باشید که با شهامت می گوید :« ازهیچکس به خاطر عقیده ای که بر می گزیند ، نمی ترسم.» تنها می باید آنهایی که مذهب را برای تحمیل خواسته خود به دیگران به کار می برند ، با دقت در نظر گرفته واز آنها خواسته شود تا خود را با دوران جدید صلح ، وفق دهند. 
تغییر اتفاق می افتد ، آنچنان که قرار بود اتفاق بیفتد و متوقف نخواهد شد. تمام پولهای دنیا نمی توانند مانع وقوع آن شوند. توطئه گران هیچ انتخابی در این مورد ندارند. ذهنی برتر از ذهن آنها این جریان را براه انداخته و مراقب آن است. این اتفاق خواهد افتاد. اصلاحاتی بر روی DNA و آگاهی شما در حال انجام است تا بتوانید با بسیاری از تغییراتی که با آنها روبرو می شوید، کنار بیایید. همه شما که اکنون تحقیقات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و آنها را در امرانتقال یاری می نمایید ، در حال انجام کار باشکوهی هستید. 
جسم شما قوی تر می شود. هجوم مواد شیمیایی که مجبور به تحمل آنها بودید ، برداشته می شود. وقتی هوای پاکیزه برای نفس کشیدن و غذای خوب برای خوردن وجود داشته باشد ، زندگی بر روی زمین خیلی فرق خواهد کرد. بیماری که ساخته بشر است و برای پایین نگه داشتن شما طراحی شده است ، به خاطره ای از دوران تیرگی بدل خواهد شد. در تمام کشورها مراکزی خواهیم داشت تا برای زیستنی ارزشمند بر روی زمین شما را یاری کنند. زندگی تجربه ای زیبا خواهد شد بر روی زمینی که زیبایی اش از دید شما پنهان شده بود.  
هنگامی که به روح بر می گردید ، همه چیز روشن و آشکار می شود. آنگاه با وحشت می بینید برای ایجاد «نظم نوین جهانی» بر سرعده بی شماری ازانسانهای بیگناه چه آورده اند. نظمی که در آن نوع بشر برده ای بیش نیست و تنها علت وجودی اش اطاعت از هوسهای توطئه گران است. به این موضوع خاتمه داده خواهد شد و هرگز دوباره اتفاق نخواهد افتاد. زمین بخشی از کائنات است و نمی تواند تحت سلطه توطئه گران قرار بگیرد ، زیرا به آنان تعلق ندارد.
بدون کمک شما ، آنها ناکارآمد هستند. شما قدرتش را دارید که کشتار را متوقف کرده و صلح را به جهان بیاورید. آیا برای انجام کاری که از شما خواسته شده است آماده اید؟ زیرا این ماموریت شما بر روی زمین است. پیش از آنکه به زمین برگردید در باره اش توافق کرده بودید . ما در دنیای روح مراقب هر حرکت ، هر اندیشه وهر کلامی هستیم که توطئه گران برزبان می آورند. ما از نقشه های آنها خبر داریم ، برای همین به شما آگاهی می دهیم.آنهایی که ماموریتهای ویژه دارند ، بدون تردید زمان انجام ماموریت شان فرا رسیده است. شما در قلبتان می دانید که هستید و چه انتظاری از شما می رود. شما پدیدآورندگان «عصر جدید روشنایی» هستید. مهم نیست که در کدام کشور اقامت دارید. اگر هماهنگ و متحد باشید تمام موانع دروغینی که توطئه گران برای تفرقه انداختن میان شما ایجاد کرده بودند ، از میان می رود. هیچ چیزی برای ترسیدن شما وجود ندارد مگر خود ترس. 
ورونیکا ، عزیزم ، اخیرا وقتی با آن خانمهای دوست داشتنی ایرلندی صحبت می کردی ، به شدت غمگین شدی. آنها سرسختانه معتقد بودند که برچیده شدن سلطه واتیکان برای آنها و برای ایرلند اهمیت زیادی دارد. اما شوکه شدی وقتی که فهمیدی با آنکه آنها سعی می کنند ظواهر واتیکان را کنار بگذارند ، هنوزبه عقاید باطل این نهاد فاسد که با تعالیم خود به آنها القا کرده است ، وابسته اند. آنها باید بفهمند و با این واقعیت روبرو شوند که اصولی که به آنها تعلیم داده شد ، غلط است. زیرا جهنم و چیزهایی از این قبیل وجود ندارد. وقتی صلیب رسم می کنند ، خود را در معرض ابعاد پایین تر قرار می دهند. می باید محکم و مطمئن باشید. عشق و تنها عشق همه آن چیزی است که به آن نیاز دارید. 
ارسال امواج مغزی بی اجازه و بدون اطلاع در مورد عده زیادی از شما به کار می رود تا مانع فعال بودن شما شوند. مهم است که از یکدیگر حمایت کرده و به آنهایی که مورد حمله قرار گرفته و از آن بی اطلاع هستند ، کمک کنید. شاید به نظر برسد که آنها تحت نفوذ قرار گرفته اند. ممکن است آنها تغییر کنند و این تغییر توسط کسانی که در مورد چنین رویدادهایی هشیار و آگاه هستند مود ملاحظه قرار بگیرد. وقتی در این حال بسر می برند ، آنچه می گویند را نشنیده بگیرید و فراموش کنید. زیرا اینها حرفهای خودشان نیست. این حرفها را توطئه گران به آنها می آموزند. همیشه مراقب این موضوع باشید وگرنه به این دام می افتید که آنچه کنترل کننده ها و یا هرکس دیگری تحت هرعنوانی می گویند را باور کنید. توطئه گران برای بقا و سلطه خود تا هر کجا که بتوانند پیش می روند. تاسف آوراست اما انرژی باارزش خود را در راه خشم و انتقام به هدر ندهید. زیرا چنین واکنشی متعلق به بعد سوم است. از طرفی شما آگاهی خود را به سطح بالاتری از وجود برده اید. شما بالاتر از تمام آن افکار و اعمال مربوط به بعد سوم قرار دارید. 
هرقدر که به نور نزدیک می شوید، اینها برایتان به خوبی روشن می شود. پس از آن ، ما در این سوی زندگی می توانیم به طور آشکار با شما دیدار کنیم. ما دیده خواهیم شد و با شما صحبت خواهیم کرد. تمام موانع برداشته خواهند شد. عشق و باور به توانمندی ذاتی شما این امر را ممکن می سازد. آنانکه قرار است برروی زمین باقی بمانند ، خواهند ماند. اما آنانکه از زمین نیستند ، هیچ گزینه ای به جز رفتن ندارند. زیرا آنها با وجود انرژی«نور» قادر به ادامه حیات نیستند. چهره واقعی آنها نمایان می شود و دیگر نمی توانند به داشتن یک ظاهر انسانی وانمود کنند.    
می باید باهم ، با عشق در قلبهایتان به پیش بروید ، همچنانکه به همنوعان خود از نور ، در همه جای دنیا خوشامد می گویید. یک خانواده بزرگ و شادمان از نور وعشق. این ماموریت شماست. شما به هدف خود خواهید رسید. ما همیشه با شما هستیم.
ورونیکا ، پذیرای تغییراتی باش که تجربه می کنی ، زیرا همه اینها بخشی از فرایند بیداری است. عشق من همیشه همراه توست. 
دوستدار همیشگی تو ، مونتی. 

مترجم: مهنازTranslator: Mahnaz
Email address: ascending_behi@rocketmail.com

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

FARSI - The Manuscript of Survival

The Afterlife Investigations