Montague Keen Blog


پیامهای مونتاگ کین از این پس در وب بلاگ ذیل تداوم خواهند یافت: http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Montague Keen's messages in Farsi will be continued at http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Followers

interview


Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen

Thursday, December 5, 2013

01.12.2013


 Montague Keen, 1 December 2013


مونتاگ کین ،   ۱۰  آذرماه  ۱۳۹۲

با افزایش آگاهی ، شوروشوق ها بیشتر می شود. مردم تغییرات را در ذهن و بدن خود احساس می کنند. باید خوشحال باشید که بیداری شما و نوری که از ذهن و روح انسانها جاری می شود ، سلطه گران را نیز تغییر می دهد. از نور خورشید غافل نشوید. پذیرای آن باشید و از هر فرصتی برای ارتباط با آن بهره ببرید. نیروهای تاریکی سعی دارند با انتشار مواد شیمیایی آلوده در آسمان chemtrails مانع رسیدن آن به شما شوند. اما هنوزهم قابل دسترسی است و ارتباط با آن اهمیت زیادی دارد. نور خورشید مهم است. این سوال را بپرسید که چرا این همه تلاش می شود تا آن را مسدود کنند؟ چه کسی حق دارد مانع داشتن و لذت بردن تان از نور خورشید ، این حق الهی شما شود؟ باید این سوالها را پرسید و در باره شان توضیح خواست. دیگر نمی توانید منفعلانه عقب نشسته و اجازه دهید زندگی شما اینچنین آلوده شود. وقت آن رسیده است که قربانی بودن را متوقف کنید. وقتی با یکدیگر همصدا می شوید آنوقت است که پاسخ داده می شود. اگر خواهان تغییر هستید ، باید در طلب آن باشید. 
اطلاعات بسیار زیادی در دسترس عموم قرار دارد و می توانید در باره chemtrails تحقیق کنید. می باید آلودگی با فلوراید ، اصلاحات ژنتیکی بر روی غلات و مواردی از این قبیل را مطرح و در باره اش بحث و مناظره کرد. واقعیت ها آشکارند ، پنهان نیستند و شما ناتوان نیستید. ما می توانیم شما را راهنمایی کنیم ، اما حرکت باید از سوی خودتان انجام بگیرد. نگذارید شایعات احمقانه در باره مسائل پیش پا افتاده شما را از مسیر منحرف کنند. آنها به این روش ، ذهن تان را از جزئیات بی اهمیت پرمی کنند تا اصل مطلب را فراموش کنید. 
آن به اصطلاح رهبران ، حرفهای خوبی می زنند اما چشم هایشان بر خلاف زبان شان چیز دیگری می گوید. چشم ها دروغ نمی گویند، زیرا آینه روح هستند. دیگر فریب ظاهر حرفهایشان را نمی خورید. 
 این زمان خیلی مهم است. زیرا درچند ماه آینده تغییرات کاملی در دنیایتان ایجاد خواهد شد. می باید با هم فکری ، همگی خواهان عشق ، نور و صلح برای تمام بشریت باشید. در این صورت است که این تغییرات با سرعت و توام با آرامش انجام خواهد گرفت. به همدیگر اعتماد کنید و اختلافهای ساختگی را  به فراموشی بسپارید. در اصل همگی شما خواهران و برادران یکدیگر و خواهان زندگی در صلح و هماهنگی هستید. وقتی حرفهای خوب با عملکرد خوب همراه نیست ، برای چه گفته می شوند. آنها معمولا می خواهند شما حواستان جای دیگری باشد. می گویند به من و کارهایم نگاه نکن ، چون می خواهم پنهان باشم! اما شما اکنون می توانید همه چیز را ببینید. بزودی آنها به این نکته پی می برند که عمل گویاتر از حرف است. دیگر فقط حرف زدن ، قابل پذیرش نیست. حالا وقت آن است که با صلح و همواره با شرافت وارد عمل شد. 
ما با آنهایی که همسر عزیزم آنها را« دوستان خارجی» می نامد (خانواده فرازمینی شما) ، مانع بسیاری از طرح ها برای جنگ جهانی سوم شدیم. ما باعث بی مصرف ماندن بسیاری از موشکها و دیگر سلاح های جنگی شدیم. در ماشین جنگی آنها اشکالاتی بوجود آوردیم که با پول هم قابل حل شدن نیست. حالا دارند می فهمند استیصال یعنی چه. آنها نومیدانه به دنبال راههای دیگری می گردند تا سلطه ای را که از چنگشان می گریزد حفظ نمایند. 
انسانها همیشه نقش قربانی را بازی کرده اند و همیشه گفته های « ازما بهتران» را پذیرفته اند. اما حالا می توانند راست و دروغ را تشخیص دهند. دیگر تبلیغات آنها بی اثر است. برای همین دیگر هرگز از مردم خواسته نمی شود وارد یک کشور دیگر شوند و برای هوس سیاستمداران و بانکداران ، مردم آنجا را نابود کنند. حالا دیگر آنها می دانند ، کشتن ، کشتن است و هرگز قابل توجیه نیست. 
دلایل واقعی اعلام جنگ در یک کشور دیگر بسیار عمیق تر از آن است که تاکنون می دانستید. به تاریخ باستان آن کشورها نگاهی بیندازید و ببینید که چه چیز پنهان نگه داشته می شود. سلطه جویان نگران انرژی هستند. همه چیز انرژی است. توطئه گران تا کنون انرژی های این سیاره را تحت کنترل داشته و مهار کرده اند.  به مسیرهای chemtrails توجه کنید و ببینید که دقیقا مسیر خطوط انرژی های طبیعی زمین را دنبال می کنند تا این انرژی های با ارزش که می باید به رایگان در دسترس همه باشند را ، نابود کنند. 
در سراسر دنیایتان مکانهای مقدسی وجود دارند که مورد بی احترامی قرار گرفته اند. این انرژی های فوق العاده می باید آزاد شوند. افرادی که می دانند چگونه باید این کار را انجام داد ، قدم پیش بگذارند تا همه بر روی زمین از آن بهره مند شوند. این وظیفه را با عشق در قلبتان برای تمام موجودات زنده برعهده بگیرید.  با پای برهنه روی علف ها راه بروید. باید کاملا با زمین ارتباط برقرار کنید. با این کار  به حس عمیق تعلق داشتن می رسید که قبلا تجربه اش نکرده بودید. هرگونه دانستن در باره اش از شما دریغ می شد. این آزادسازی ، آرامشی که روحتان مشتاق آن است را ، ایجاد می کند. به زمین وصل شوید و به یکدیگر، زیرا همگی یکی هستید. زنجیرهایی که  شما را مقید کرده اند ، سست و ضعیف می شوند. باید این اتفاق بیفتد تا از اسارت رها شوید. 
اقدامات زیادی برای ایجاد ترس انجام خواهند گرفت. به آنها بهایی ندهید. بهتر است از آن به اصطلاح اخبار روزنامه ها و تلویزیون اجتناب کنید. به آنها اعتمادی نیست. آنها نیز بخشی از ماشین تبلیغاتی بوده و تحت نظر آنهایی عمل می کنند که خواهان بندگی و کنترل شما هستند. من بارها اشاره کرده ام که افکارتان واقعیت را می سازد. بهترین ها را به ذهن تان بیاورید. به موارد منفی نپردازید. ارتعاش خود را بالا ببرید و در همان سطح نگه دارید. ما مطمئن هستیم که می توانید این کار را با سرعت و با موفقیت انجام دهید.
ورونیکا و من از همه آنهایی که همراه با عشق و آرزوهای خوب ، برای خریدن یک اتومبیل دیگر کمک کردند ، سپاسگزاریم. هدایا و آرزوهای مهربانانه شما با سپاس و قدردانی دریافت شد. مازاد آن صرف مواردی خواهد شد که به پیشبرد این طرح در جهت ایجاد دنیایی بهتر برای همه کمک می کند. 
کار ما ادامه پیدا می کند. ما به هدف هایمان می رسیم. 
عزیزم ، وقتی کار تو تکمیل شود ، باردیگر با من خواهی بود. ما با هم برای تجربه بهتری اززندگی برای تمام انسانهای روی زمین کمک خواهیم کرد.
دوستدار همیشگی تو ، مونتی. 

مترجم: مهناز

Translator: Mahnaz
Email address: ascending_behi@rocketmail.com

0 comments:

Post a Comment

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

FARSI - The Manuscript of Survival

The Afterlife Investigations