Montague Keen Blog


پیامهای مونتاگ کین از این پس در وب بلاگ ذیل تداوم خواهند یافت: http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Montague Keen's messages in Farsi will be continued at http://montaguekeenfarsi.blogspot.com

Followers

interview


Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen

Wednesday, December 19, 2012

16.12.12


 Montague Keen, 16 December 2012


مونتاگ کین  ۲۶  آذر   ۱۳۹۱

خطاب به همسرش: چقدر هفته گذشته مشکل بر تو گذشت عزیزم. چون تو خیلی حساسی و تغییرات انرژی اثر ژرفی بر تو می گذارد. آنها احساساتی را که مدتهای مدید در قلب تو مدفون بودند دوباره زنده کرده اند. برخی از مردم رفتارهای کاملا" غیرعادی داشته و در آشفتگی فکری بسر می برند. در چنین زمانی ، اگر از مسیر مقدر شده خود منحرف شوید ، با همه گونه مشکلات روبرو خواهید شد که به شما فشار می آورند به مسیر اصلی خود بازگردید. این جنگی است بین خوب و بد ، درست و نادرست.  حاکمان جهانخوار Cabal علاقمندند که شما با استحکام به مادی گرایی بچسبید. آنها مشکلات مالی ایجاد می کنند که برای بسیاری از شما غیر قابل عبور می نماید. هرگاه شما شجاعت آنرا پیدا کردید که از چرخیدن بدور خود با چشمان بسته خودداری نموده ، کنترل زندگی خود را بدست گیرید ، همه چیز در جای خود قرار گرفته ، مسیر اصلی شما ، برای خروج از آن تاریکیهای نافرجام با ظرفیتهای بعد سوم ، و ورود به آینده ای که هم اکنون ، تنها می توانید در رویا به بینید ، روشن و نمایان می گردد. شما هنگام آمدن به کره زمین ، تعهد کرده اید که با تمایل و رضایت کامل این تغییرات را به ظهور برسانید. اکنون شما آنچه را که برای انجامش به زمین امده اید در دست اجرا دارید. اطمینان داشته باشید که از شما مراقبت خواهد شد و از نتیجه تلاشهای خود بهره مند خواهید شد. به یکدیگر به پیوندید ، یکدیگر را حمایت و پشتیبانی کنید و مشوق آنهایی باشید که از برداشتن گامهای آتی در هراسند. 

در این کریسمس ، مهمترین هدیه ای که هر کسی می تواند بدهد عشق است. بجای بدهکار شدن بواسطه خرید هدایا ، محیطی دوست داشتنی برای در میان گزاردن تجربیات خود با اطرافیان خود ایجاد کنید. عشق و خنده و شادی بسی مهمترند از هدایای مادی. ظواهر فریبنده بدین سبب ساخته شده اند که شما را در بردگی حاکمان جهانخوار Cabal نگاهدارد. برای یک بار هم که شده ، تبلیغاتی که به شما فشار می آورند تا خود را در بدهیها غرق کنید ، نادیده بگیرید. در آن شرایط تنها بانکها برندگان واقعی خواهند بود. فکرش را بکنید که چگونه از آزادی خود لذت خواهید برد هنگامی که بانکها موضوعی در گذشته محسوب شوند (وجود نداشته باشند)!

دیگربار ، فرمول قدیمی مورد استفاده قرار گرفت ، همیشه از کشتارهای دیوانه وار بعنوان وسیله ای برای وضع قوانین جدید و کنترل بیشتر مردم استفاده کرده اند. این ترفند همیشه کارایی دارد. آنها هرگز از آنچه که همیشه موفقشان می کند منحرف نمی شوند. کی شما بیدار شده از پذیرفتن آن سرباز خواهید زد؟ جان انسانها ، هرچند جوان و بی گناه ، هیچ مفهومی ندارد ، زمانی که می تواند در جهت منافع آنها مورد بهره برداری قرار گیرد. عدالت در جهان شما وجود ندارد. کنترل بیشتر و بیشتری بر شما اعمال می شود و شما نیز بدون هیچ پرسشی آنرا می پذیرید. حاکمان جهانخوار Cabal چه باید بکنند تا شما بیدار شده متوجه نقشه های آنها شوید. آنها زندگی نژاد بشر را در روی زمین نابود می کنند و شما هم بی هیچ سوالی آنرا قبول می کنید. چه زمانی خواهید گفت که دیگر کافی است؟ چقدر بیشتر آنها باید به اعمال خود ادامه دهند تا شما کنترل زندگی خود را بدست گیرید؟

شما باید اینرا درک کنید که حاکمان جهانخوار از شما می ترسند. تعداد شما خیلی بیشتر از آنهاست. آنها می دانند که اگر اکثریت شما بیدار شوید ، کارشان تمام است. هرچند بسیاری از آنها کره زمین را ترک کرده اند ، ولی هنوز به تعداد کافی از آنها باقی مانده اند تا در صورت لزوم ، تنها بواسطه اینکه شما را بجای خود نشانند ، ویرانی ببار آورند. از دید حاکمان جهانخوار Cabal شما همچون حیوانات باغ وحش هستید و آنها هیچ احترامی برای شما قایل نیستند. با بخش عرفانی وجود خود ارتباط برقرار کنید ، بیاموزید که قلبهای خود را بروی روح خود بگشایید که شما در این باب راهنمایی خواهید شد. 

این برهه از زمان برای نژاد بشر بسیار مهم است ، چون باید بپذیرید آنچه را که بعنوان حقیقت دانسته و پذیرفته اید ، در واقع همه دروغ است. زمان آن رسیده که همه ظاهرا" حقایق را ، مورد چالش قرار دهید. آنچه را که تحقیق و کشف کرده اید با دیگران در میان گذاشته ، این فساد بی شرمانه را افشا کنید. شما باید همه این ذباله ها و نخاله ها را رفته دور بریزید تا انرژی ناب و نو را به زندگی خود وارد کنید. کنترل کنندگان شما هرگز موفق نخواهند شد که گامی فراتر از محدوده بعد سوم بردارند ، بنابراین توان باقی ماندن نخواهند داشت هنگامی که شما به بعد پنجم گام می نهید. آماده شوید آنچه را که بیش از این بکار شما نمی آیند بدور بریزید. با اطمینان به پیش بروید بسوی آغازی نو که در انتظار شما و متعلقین شماست. نظاره گر فرو ریختن ساختار فساد باشید ، همچنانکه نور راستی و حقیقت آنها را بواسطه آنچه که هستند افشا می کنند. بسیاری از آنها بقدری بد و فاسد هستند که تنها خاکسترشان باقی خواهد ماند. جهان شما به این پاکسازی از فساد نیاز دارد. این مهم نیازمند زمان است و یک شبه انجام پذیر نیست ، ولی بدون تردید انجام خواهد شد. هیچ چوب جادویی که آنها را یکباره ناپدید کند وجود ندارد. هم اکنون ، جلوگیری از جنگهای بیشتر ، برای ما از الویت ویژه ای برخوردار است. بازگشت نظامیان به خانه هایشان باید فورا" عملی شود. زمانی که ۹۹٪ خواستار صلح باشد ، صلح پدید خواهد آمد. اینک زمان آن رسیده که صدای خود را بشنوید. 

اطمینان داشته باشید همه چیز در زمانی که مقدر است روی خواهد داد. همه برنامه هایی که هنگام ورودتان به بعد پنجم به شما کمک خواهند کرد در حال اجرا بوده بگونه ای که ما شاهد آنیم پیش خواهد رفت ، البته وقتی که زمان آن برسد و نه پیش از آن. 

به آنهایی که در هراس از دست دادن متعلقات مادی خود هستند ، باید گفت ، که شما تنها آن بخش از آنهایی را که در بعد پنجم بکارتان نخواهند آمد ، از دست خواهید داد. مسیر سرنوشت شما باید از سدها و موانع پاکسازی شود تا توان به پایان رسانیدن ماموریت خود را داشته باشید. این اراده خود شما قبل از آمدنتان به زمین بود و باید که این تعهد محترم شمرده شود. هرگز بنا نبود که زندگی در بعد سوم آسان و ساده باشد. این که دوران پاکسازی است هرگز آسان نبوده ولی ضروری است. به یاری یکدیگر بشتابید. درباره مشکلات خود با یکدیگر گفتگو و مشورت نمایید ، متوجه خواهید شد که به یاری یکدیگر راه حلها را خواهید یافت. مفهوم کنترل رسانه ها اینست که آنچه که در این دوران روی می دهد بشما گفته نمی شود. همه چیز همانگونه که باید در حال پیشرفت هستند. 

عزیزم (خطاب به همسرش) زمانی که مردم می خواهند کسی را برنجانند ، نزدیکترینهای خود را می رنجانند ، چرا که اینها همانهایی هستند که آنها در کنارشان احساس امنیت می کنند. معضلات آنها را درک کن و بدرد دلشان گوش فرا ده ، دوستی و اطمینان را باید گرامی داشت. 

شما همگی از این برهه مشکل و سنگلاخی بسلامت خواهید گذشت. تا آنجایی که می توانید خود را با آن وفق دهید ، با دانستن این مهم که همه موقتی و زود گذرند. 

عشق من ترا در این دوران مشکل احاطه و حمایت می کند.

عاشقانه درستت دارم.

مونتی.       
   

Translator: Behi
Email address: arcturian.nation@gmail.com

Friday, December 14, 2012

13.12.12 Laura - Multidimensional Ocean

 Laura - Multidimensional Ocean, 13 December 2012

لورا -  اقیانوس همه بعدها  ۲۳  آذر  ۱۳۹۱

خوانندگان عزیز 
ما از طبقات بالاتر علاقمندیم ورود شما را به ارتعاشات بالاتر نور خوش آمد گوییم. اکنون انرژیهای نور آسانتر در تراکم ضخیم بعد سوم فرو می روند. بنابراین ، اینک فعال نمودن نور درخشان درونی شما ساده تر از همیشه بوده ، همچون فانوس دریایی در شبهای مه الود که کشتیها را به آبهای امن هدایت می کنند ، می درخشند. 

گیجی و درد بسیاری روی زمین بوجود آمده. قضاوتهای فراوان و سخنان متفاوت هنوز وجود دارند. ما مایلیم یادآور شویم که امروزه صلح درونی است که به زندگی شما تعادل ، نظم و هماهنگی می بخشد. 

شما هنوز سفر آموزشی خود را در پیش روی دارید. هنوز راه درازی برای آن عده از اهالی زمین که همچنان متمرکز روی توهمات دنیای خارج هستند (و بدرون خود نمی نگرند) باقی مانده. 

شما تنها هنگامی جهان راستین را خواهید شناخت که به آن از طریق نور درونی خود بنگرید.

بسیاری از شما نگران و دل مشغول "تصمیم و انتخاب" خود درباره عروج هستند. انتخابی که ما اینک درباره آن سخن می گوییم در سطوح معمولی نیست. این مهم شبیه آنکه بگوییم "آیا حالا بروم برای خرید یا کمی دیرتر؟" نیست. آنتخابی که ما درباب آن می گوییم بسی ژرف تر از آنست. 

برای اینکه بدانید شما چه "تصمیمی" در این برهه از زمان دارید ، باید یاد بگیرید که به ندای درونی خود گوش فرا دهید ، که از خویشتن برتر خودتان نشاًت می گیرد. 

این ندای درونی تنها هنگامی شنیده می شود که شخص در صلحی درونی باشد ، وقتی که توفانهای درونی و برونی شخص فروکش کردند ، زمانی که شخص به آنکه همه چیز از اوست متصل شده بتواند تصویر بزرگتر (عالم وجود) را به بیند.

هنگامی که شخص به این مرحله از خلوص رسید ، بهر شکل و طریقی کمک لازم را دریافت خواهد داشت. ترفند این کار اینست که شما قادر باشید راهنماییهایی که دریافت می دارید تشخیص داده پی بگیرید و بطور دایم در ارتباط با نور درونی خود باشید. 

بنشینید در سکوت ،  به ندای نور درونی بدن خود بیشتر گوش فرا دهید بهتر است تا نه هرگز. آنگاه توجه خود را به زندگی روزانه خود معطوف بدارید ، بدور از بازیها و حواس پرتیهای ذهنی و فکریتان ، و در این حالت به عشق ابدی خداوند عشق و مبداٌ متصل خواهید شد.

برکت بر زندگانی همه شما.

ما همیشه به شما خوش امد می گوییم.Translator: Behi
Email address: arcturian.nation@gmail.com

09.12.12
 Montague Keen, 9 December 2012
مونتاگ کین  ۱۹  آذر  ۱۳۹۱

به تو (خطاب به همسرش) گفته شده که بسیاری از کره زمین فرار کرده اند. آنها فن آوریهایی بسی فراتر از تصورات تو دارند. این امر بطور عمد و آگاهانه از انبوه مردم پنهان داشته شده. در بسیاری موارد فقط مشابه ها Clones (بصورت ارگانیک بصورت زنده کپی سازی شده و کاملا" شبیه نفرات اصلی هستند) باقی مانده اند. افراد زیادتری (از انسانهای خود فروخته به سیاهکاران) امید رفتن داشتند ولی پس زده شده اند. این آخر کار است که شما خود را برای آن آماده کرده اید. تنها سکوت رسانه ها دلیل بر عدم وجود و وقوع آن نیست. آنها سالها بود که طلا جمع آوری کرده خود را برای این خروج و فرار دسته جمعی آماده می کردند. آنها باید آماده می شدند که اگر طرح نظم نوین جهانی بر اساس برنامه پیش نرفت ، فرار کنند. چه بسیاری مردم خوب آماده اند که دانسته های خود را با آنهایی که بقدر کافی هوشمند هستند که گوش فرا دهند ، در میان بگذارند. نقشه آنها برای تسخیر کره زمین متوقف شده است. 

در مورد دانش باستان پژوهشهایی شده که قلب و ذهن را بروی حقیقت باز می کند. من هرگز نگفتم که این کار آسانی است. شما باید مصمم باشید که بر روی حقیقت و صداقت در همه اوقات بایستید. حتی خود پاپ اعتراف کرد آنچه که کلیساها برای قرنها آموزش می دادند واقعیت ندارد (روز ۲۴ دسامبر که روز کریسمس و به عنوان سالگرد تولد عیسی مسیح جشن گرفته می شد ، روز واقعی تولد او نبوده و درواقع سالگرد یکی از جشنهای پاگان است). این بهیچ وجه در تمامیت سیستم او (واتیکان و کلیسای مسیحیت) ایجاد اطمینان نمی کند. آیا درست می گویم؟ توجه داشته باش که این خبر گزارش نشده. در عجبم که چرا نه؟ حاکمان جهانخوار (Cabal) هنوز تمایل به گمراه کردن مردم دارند ، آنهایی که هنوز افسانه بزرگ را باور دارند. اول ، شما باید به گذشته رفته و حقایق را کشف ، آنگاه با اطمینان به جلو حرکت کنید در حالیکه بدانید که براستی چه کسانی هستید و چگونه به زمین آمده اید. آنهایی که در زندگانیهای گذشته خود با یکدیگر همکاری داشته اند ، هم اکنون نیز با شادی باردیگر با یکدیگرند ، تا این سیاره را ترمیم کرده به پیش و آینده ای زرین رهنمون باشند. هر یک از شما نقش مهمی دارید که ایفا کنید. بهمین دلیل هم بازگشته اید. 

دانسته های درونی هریک از شما گسترده شده و افزایش یافته که شما را راهنمایی و حفاظت خواهد کرد. شما خواهید توانست به بینید که هاله (Aura) اطراف بدن اشخاص اگر دروغ بگویند تغییر خواهد کرد. این امر بر همگان روشن و واضح خواهد بود. همه چیز بطور کامل بر خلاف آنچه که امروز تجربه می کنید خواهد بود. همه بیماریهایی که بدست بشر ساخته و شایع شده بدون هیچ گونه رد پایی محو و ناپدید خواهند شد. بیماریها همیشه محل درآمد عظیم حاکمان جهانخوار (Cabal) بوده. همچنین وسیله ای برای کنترل انبوه مردم از طریق مطیع کردنشان. زندگیهای بسیاری نابود شده اند بواسطه باور مردم بر هر دارویی با هر برچسبی که پزشکان به آنها داده اند. آنها بسان گوسفندان فرمانبرداری کرده زندگیشان نابود شد. همه بدین جهت بود که آنها را باور داشتند که "همه چیز بنفع مردم" است! 

ترس و وحشت از طریق مذهب ، علم پزشکی و قانون به مردم تزریق می شد. چه کسی در مورد "عشق" سخن می گوید؟ که تنها تجربه مهمی است که شما روی زمین خواهید داشت. "عشق راستین" که مردم را قرنها به یکدیگر مرتبط می کند ، هرگز نمی تواند خاموش شود. بی توجه باینکه چقدر به درازا بیانجامد تا عشاق یکدیگر را بیابند ، عشق آنها هرگز فروکش نخواهد کرد. این قوی ترین و مثبت ترین انرژی است که وجود دارد. از آن بنوشید. چون گنج بداریدش که هدیه ای نادر است. 

کلید آینده تقریبا در دسترس شماست. ما تنها باید موارد کوچکی را سامان دهیم. همه چیز باید در زمان مناسب در محل مناسب خودش باشد. ما نباید در مورد موقعیتها بد قضاوت کنیم. تو مرا می شناسی (خطاب به همسرش) عشق من ، من درباره هرچیزی که روی زمین انجام می دادم بسیار دقیق بودم. تو آنرا درک کرده محترم می شماردی. ما همچنان تلاش وافری می کنیم که از وقوع جنگ جهانی سوم جلوگیری کنیم. برای اولین بار قدرتمداران خود را ناتوان یافته اند. هنگامی که نژاد بشر ، دسته جمعی خواستار صلح و آشتی باشند ، صلح همان چیزی خواهد بود که بدست خواهد آمد. وقت آن رسیده که بدل به موجودات عرفانی و نورانی که در واقع هریک از شمایید ، بشوید. بیاموزید که نور را در همه به بینید ، صرف نظر از اینکه هر چقدر بسته و ناآگاه باشند. این امر همیشه شروع خوبی محسوب می شود. زمانی که به جهان روحها آمدید درخواهید یافت که شما قادر نیستید چیزی بجز آنچه خودتان هستید باشید. همه آن جریانات و دامهای قدرت طلبی بدون ردپایی ناپدید خواهند شد. ارزشهای دروغین تحمیل شده به شما بوسیله آنهایی که کنترلها را در دست دارند بی اعتبار و بی معنی هستند. چنین مواردی بدین منظور طراحی شده اند که شما در زندگی با چشم بندی به چشم تنها بدور خود چرخیده جایی را نه بینید. شما بزودی آزاد خواهید بود که همه زندگی را تجربه کنید. کیهان آماده خوش آمد گویی دوباره به شماست. کره زمین هم تنها بخشی از تمامیت جهان آفرینش است. 

بخشی از کره زمین از شما پنهان داشته شده. پورتالهای (دروازه های ستاره ای) عظیمی وجود دارند که تنها بر معدودی شناخته شده اند و از انها برای رفتن به کرات دیگر و انبار کردن ثروتهایی که با شیوه های نادرست گرد آورده اند ، استفاده می کنند. اکثریت شما هیچ ایده ای درباره آنچه که این متجاوزین کرده اند ندارید ،  نه تنها به همه سیاره شما ، بلکه بر هریک از خود شما. وقت افشای حقایق همین حالاست.  همه شما برای باز کردن فکر و ذهن خود راهنمایی خواهید شد. اعتماد کنید به دانسته هایی که از طریق خویشتن برتر شما داده می شود. توان بالقوه خود را باور داشته باشید. هریک از شما نیروی لازم را دارید ، فقط کافی است آنرا به پذیرید. هر کمکی برای اینکه شما آنچه که براستی هستید بشوید ، خواهد رسید. 

آگاه باشید که هستند بسیاری که در تلاشند مدارک مورد نیاز را به شما برسانند. آنها برای انجام این کار فداکاریهای زیادی می کنند تا شما را رهایی بخشند. همه پنهانکاریها فاش خواهند شد. تقدیر چنین است. آن عده معدودی که این کار را انجام می دهند نیاز دارند که شما برایشان عشق و نور بفرستید. انرژی شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نیاز است. تصور کنید که چه داستانهای شگرفی برای گفتن به آیندگان درباره مشارکت و کمک خود در رهایی بخشیدن کره زمین خواهید داشت. همکاری هریک از شما در این پروژه عظیم لازم و ضروری است. با یکدیگر ما بازنده نخواهیم شد. 

برای همه گونه احتمالات آماده باشید. حاکمان جهانخوار (Cabal) بر مشکل آفرینی برای شما ادامه خواهد داد. با خودتان توانمند و راستگو باشید. همیشه نترس و مطمیٌن باشید که در مسیر درستی حرکت می کنید. شما همه در یگانگی هستید - بشریت - بدون شعبه و شاخه ، نه از طریق نژاد و نه با عقیده. شما همه خواهران و برادرانی هستید که بودن روی زمین را تجربه می کنید. 

ورونیکای عزیزم (خطاب به همسرش) ، به نقشه خود ادامه بده ، بهمراه همه آنهایی که دوست داری در کنارت باشند.

عاشقانه دوستت دارم.
مونتی           
Translator: Behi
Email address: arcturian.nation@gmail.com

Thursday, December 6, 2012

02.12.12 Montague Keen, 2 December 2012


مونتاگ کین  ۱۲  آذر  ۱۳۹۱


ورونیکای عزیزم (خطاب به همسرش) ، اینک تو می توانی در تمامی اطراف و جوانب خود به بینی که مردم در حال بیدار شدن هستند. آنها آنچه را که پیش از این کورکورانه می پذیرفتند دیگر نمی پذیرند. خواستار برقراری عدالت شدن در بسیاری از کشورها شدت می گیرد. عزم و اراده ای بوجود آمده برای حمایت همنوعانی که با آنها با بی عدالتی و بدی رفتار شده در حالیکه همه جهان از دیدن آن طفره می رفت. بیش از این به شرایط موجود اجازه تداوم داده نخواهد شد. گردن کلفتها و قلدرها خود را تنها و بی کس می یابند. آنها برای هماهنگی با شرایط جدید با مشکلات عدیده ای روبرو هستند. 

ماه دسامبر بسیاری از ناگفته ها را فاش خواهد کرد. ما با سرعت ثابتی در حال پیشروی هستیم. عزیزم (خطاب به همسرش) رویدادهای بسیاری در پشت پرده ها رخ می دهند که تو فعلا" از آنها بی خبری. نا آرامیهای زیادی در ایالات متحده وجود دارد ، پرسشهای فراوانی طرح و توضیحات بسیاری خواسته شده. مفسدان شانسی برای مقاومت و بدست آوردن آنچه که از طریق فساد می خواهند ، ندارند. وقت آن رسیده که همه بدانند در واقع چه کسانی هستند ، تاریخ راستین خود را و چه چیزی آینده برایشان به ارمغان خواهد آورد. تو و تیم تو (خطاب به همسرش) در حال مبارزه اید تا مدارک تاریخ راستین جهان را ارایه دهید. این مهم به همه آنچه که تا کنون می اندیشید نور و مفهومی دگرگون خواهد داد. شما همچنین تلاش می کنید که انرژی را تغییر دهید ، تا که فقط نور باقی بماند ، و همه روابط با فساد از کره شما پاکسازی شود. 

هنگام آن رسیده که به دوستان خود از دیگر کرات خوش آمد گویی. آنها در آسمانها منتظرند که در انتقال تو کمک کنند. آگاه باش و شبها به آسمان بنگر. آنها سپری محافظ در اطراف تو بوجود می آورند. آنها در جلوگیری از وقوع جنگهایی که شما را در بردگی و وحشت نگاهدارد بسیار موٌثر و کارآمد بوده اند. تنها حامیان مفسدان همان کورهای وحشتزده ای هستند که ترس از دست دادن اموال این جهانی خود را دارند. 

تغییرات را که بسرعت می آید بگرمی پذیرا باشید. بگذارید که نور عشق به بشریت و سیاره زیبای خودتان ، در جهانی نو که درهای خود را بروی شما می گشاید ، راهنمایتان باشد. آکاه باشید که ما ، بصورت روح ، در همه گامهای شما بجلو همراه شما هستیم. درباره آنچه که بعنوان واقعیت می پذیرید بخوبی دقت و قضاوت کنید. مفسدان شاگردان و پیروان بسیاری دارند که تظاهر به راهنمایی شما می کنند ، در حالیکه در واقع ، هیچ واقعیتی وجود ندارد در آنچه که می گویند و یا بصورت کانال ارتباطی از موجودات دیگر کرات عرضه می دارند. ارایه اطلاعات نادرست کسب و کار بزرگی است برای آنها. بدام آنها نیافتید. اجازه دهید که قلب و خویشتن برتر شما ، در این سفر هیجان انگیز بسوی آینده راهنمایتان باشند. 

همه حکومتها منحل خواهند شد. آنها قدرت و کنترل خود را از دست داده و مردم به یکدیگر پیوسته اداره امور را بدست خواهند گرفت. همه چیز در جهت بهتر شدن تغییر خواهد کرد. هر بشری همه آنچه را که برای تجربه زندگی روی کره زمین نیاز دارد خواهد داشت. همه کودکان در جوامعی امن رشد خواهند کرد. آنهایی که از کودکان بهره جنسی برده اند از پایین ترین انواع حیات هستند ، و جایی برایشان در "جهان نو" شما وجود نخواهد داشت. آنها باید افشا شده بوسیله مردمی که زندگیشان بدست آنها متلاشی شده محاکمه شوند. همه اینها بخشی از روند پاکسازی است. 

وقتی که تاریخ راستین شما آشکار شد ، واقعیت مذاهب نیز فاش خواهند شد - که چگونه بعنوان سیستمهایی که در فساد آنها تردیدی نیست - بزور کنترل خود را بر شما اعمال نموده اند. جنایتهای آنها بر علیه بشریت وحشیانه ترینها در تاریخ سیاره شماست. حکومت آنها از طریق ایجاد وحشت است ، با ایجاد مکانها و شرایط ساختگی ترس از مرگ را القا می کنند ، در حالیکه مرگ فقط بازگشت مجدد از سفر شما به کره زمین به منزلگاه اصلی است. جشن و شادی در انتظار شما خواهد بود چرا که اقوام و دوستان شما (که پیش از شما به خانه بازگشته اند) برای خوش آمد گویی به استقبال شما خواهند آمد. چه چیزی در آن عشق بی انتها برای ترسیدن وجود دارد؟ همه حقیقت همین است و مابقی هرچه که هست توهم و خیال باطل است. 

از آنجاییکه کریسمس در پیش است ، از خود بپرسید که انتظار دارید چه چیزی را جشن بگیرید. همه آنچه که بشما گفته شده که روی داده هرگز رخ نداده. بلی ،  IESA یا ESSA (عیسی - مسیح) ، که بپاخاست. او همه آن کارهایی را که بشما گفته شده که Jesus (نام ساختگی عیسی مسیح) کرده ، انجام داده است. ولی او هرگز در زمانی که مذهب (مسیحیت) شما می گوید زندگی نکرده. او در غرب زندگی کرده و نه در شرق. خودتان تحقیق کنید. شما افسانه را بعنوان حقیقت پذیرفته اید. او ۲۶۰۰ سال پیش از یهودیت زندگی کرده. شورای نایسی Council of Nicea (شورایی که اولین آن در سال ۳۲۵ میلادی باعنوان ایجاد اتحاد در کلیساهای مسیحیت تشکیل شد) مسٌول این افسانه پردازیها و نابودی همه خوبیهای جهان شما است. هنگام روبرویی با حقیقت رسیده - حقیقت اینکه چه بر سر شما بخاطر طمع و کنترل آورده شده.

بطور قطع زمین لرزه هایی وجود خواهند داشت و غیره ، که برخی از آنها حاصل عملیات زمینیان است و مابقی حوادث طبیعی. طبیعت خود را با شرایط مورد نیاز تغییرات بزرگ هماهنگ می کند. به آنهایی که در این مواقع شانس کمتری دارند یاری رسانده حمایتشان کنید. بسیاری از مردم که ماموریت روحی خود را به اتمام رسانده اند زمین را ترک خواهند کرد. جریان شبیه یک خروج همگانی و جمعی خواهد بود که البته همه بر مبنای نقشه های (الهی) است. برای پدیده های غیر منتظره آماده باشید. 

عزیزم (خطاب به همسرش) ، تو در مسیر درستی در ارتباط با دوست و کمک رسان خود هستی. همه چیز درست خواهد شد. سیاهکاران هرگز شانسی را برای ایجاد مشکلات از دست نمی دهند. تو نیاز به افراد کارآمدی داری که برای کمک به پروژه ها پا پیش نهند. این امر نتیجه بخش خواهد بود - هرگز تردیدی بخود راه نده - چرا که این مهم برای این زمان طراحی شده. به کسی که برای کمک به تو آنجا بود و همچنان به کمک خود ادامه خواهد داد اعتماد کن. همه اینها چنین مقدر شده اند. همه چیز بزودی روشن خواهد شد. ورونیکا (همسرش) ، عزیزم ، تو به این کمک نیاز داری. تو به جاهای و راههای بسیار خطرناک به تنهایی و بدون ترس سفر کرده ای. عشق و وفاداری تو به من یک نمونه است. زمان آن رسیده که برای پایان داده به سفر خود کمکها را بپذیری.

بلی ، من سه شاخه گل سرخ را زیر چراغ روشنایی گذاشتم که پیش از این و بدین وسیله ترا از حضور خود آگاه می کردم (چراغ روشنایی متصل به دیوار پارکینک و در باغ منزل من قرار دارد). تو احساس اندوه می کردی و نیاز به کمی لبخند داشتی. 

لطفا" از طرف من روز تولد کلارا را تبریک بگو. مثل اینست که او همین دیروز بدنیا آمد ولی یازده سال بسرعت گذشت!  کلارا شادی زیادی برای خانواده به ارمغان آورده است. او کودکی زیبا با روحی زیبا و در واقع یک کودک ویژه است. 

پیش برو با عشقی در قلبت ،  با اطمینان باینکه در مسیر درستی حرکت می کنی.

عاشقانه دوستت دارم.
مونتی     


Translator: Behi
Email address: arcturian.nation@gmail.com

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

FARSI - The Manuscript of Survival

The Afterlife Investigations